injazanoonas | اینجا زنونس

آنچه مردان می خواهند

آنچه مردان می خواهند

آنچه مردان می خواهند

فهمیدن آنچه مردان می خواهند برای زنان کار نسبتا دشواری است زیرا مردان در اکثر موارد از خواسته های خود سخن نمی گویند. برای فهمیدن این مسئله با ما در بخش روانشناسی وب سایت اینجا زنونس همراه باشید.


آنچه مردان می خواهند

چیزهایی وجود دارد که مردها از شما می خواهند اما هیچ گاه در مورد آن ها به شما چیزی نمی گویند. درک این موضوع که چرا نیازهای خود را به زبان نمی آورند کمی سخت به نظر می رسد، در صورتی که اگر در مورد آن ها حرف بزنند هم برای شما و هم برای خودشان همه چیز خیلی ساده تر خواهد بود.

آنچه مردان می خواهند
آنچه مردان می خواهند

یکی از دلایلی که آن ها در مورد این مسائل حرف نمی زنند این است که فکر می کنند نیازی به گفتن آن ها نیست و ما خودمان باید این چیزها را بدانیم. در صورتی که خیلی وقت ها ما نمی دانیم که خواسته آن ها چیست. در ادامه مواردی را که مردان می خواهند با هم بررسی می کنیم.

۱) کم تر آرایش کنید 

اگر چه آرایش به عنوان معیاری برای زیبایی خانم ها در جامعه رسم شده است، اما آقایان چهره بدون آرایش خانم ها را بیش تر ترجیح می دهند. ممکن است او خیلی این موضوع را به روی شما نیاورد اما سعی کنید زمانی که پیش او هستید، کم تر آرایش کنید زیرا که او زیبایی طبیعی شما را بیش تر می پسندد.

۲) فرزند بیش تری می خواهد

آقایان عاشق فرزند هستند، به خصوص آن هایی که در خانواده پرجمعیت تری بزرگ شده اند. شاید برای شما داشتن ۲ فرزند کافی باشد اما ایده آل او ۴ یا حتی ۵ بچه است. با تمام این اوصاف، او هیچ گاه این موضوع را به روی شما نمی آورد و منتظر می ماند تا خود شما به او پیشنهاد دهید. پس اگر شما هم خانواده ای پر جمعیت را می پسندید، درنگ نکنید.

۳) زمان بیش تری را با دوستان خود بگذرانید 

درست برعکس خانم ها که فکر می کنند آقایان زمانی که با دوستان خود هستند، آن ها را از یاد می برند، آقایان دوست دارند که همسرشان زمان بیش تری را با دوستان خود بگذرانند زیرا آن ها به این مسئله خوب واقف اند که برخی از نیازهای خانم ها تنها در کنار جنس موافق شان رفع خواهد شد. بنابراین فکر نکنید که همسرتان از این موضوع که شما با دوستان خود قرار شام را بگذارید، دلخور می شود.

۴) رابطه زناشویی خود را بیش تر کنید 

آقایان از رابطه زناشویی سیر نمی شوند. اگر برای این کار اصرار نمی کنند، دلیل اش این است که دوست ندارند تا شما را وادار به کاری که تمایل زیادی به آن ندارید، کنند. به همین دلیل، اگر می خواهید دل او را بیش تر به دست آورید، گاهی شما برای شروع این کار پیش قدم شوید.

۵) از تلاش برای تغییر دادن او دست بردارید 

یادتان باشد زمانی که رابطه تان را با همسرتان آغاز کردید، او همان فردی بوده که اکنون می بیند پس دلیلی ندارد که او را تغییر دهید زیرا شما او را همان گونه که بوده پذیرفته اید. با اصرار برای تغییر دادن شخصیت او، شما تنها او را عصبانی تر می کنید. پس به جای اصرار بیهوده، تنها برای برآوردن نیازهای خودتان، سعی کنید او را بیش تر بشناسید و او را همان گونه که هست بپذیرید.

۶) زمان بیش تری را در تنهایی با او سپری کنید 

همان قدر که دخترها عاشق صمیمیت و تنهایی با عشق زندگی شان هستند، پسرها هم دوست دارند که زمان زیادی را با فرد مورد علاقه شان در تنهایی بگذرانند اما در گفتن چنین خواسته ای، جرات زیادی ندارند. فرقی نمی کند که در تنهایی تان فیلم ببینید یا که قهوه بنوشید، آن چه تحت هر شرایط برای او مهم است، تنهایی اش با شما است. پس زمان بیشتری را به او اختصاص دهید.

۷) استقلال او را بیش تر کنید 

مردها عاشق استقلال خود هستند. این بدان معنا نیست که آن ها می خواهند تمام مدت تنها باشند، بلکه می خواهند برخی کارها را به تنهایی و بی آن که مورد نظارت قرار بگیرند و یا احساس گناهکار بودن به آن ها منتقل شود انجام دهند. فراموش نکنید که زمانی را به همسرتان بدهید تا با دوستانش و کسانی که دوست دارد وقت بگذراند یا حتی تنها باشد. او به این زمان نیاز دارد و مطمئن باشید که ارزش اعتماد شما را دارد. برای خود شما هم بد نمی شود، شما هم می توانید این زمان را صرف خودتان و کارهایی که دوست دارید بکنید.

۸) به خودتان برسید

مردها از این که زن زندگیشان برای خودش وقت بگذارد و زیبا به نظر برسد لذت می برند. برای این کار لازم نیست مانند ستاره های هالیوودی باشید، تنها کافی است کمی تلاش کرده و به خودتان برسید تا از نظر او عالی و بی نظیر شوید. زمانی که در انتظار او هستید کمی وقت صرف کنید و موهایتان را مرتب کنید. لباس هایی که می دانید دوست دارد بپوشید تا از نتیجه ای که می گیرید خودتان هم شگفت زده شوید.

۹) تن صدایتان را تنظیم کنید

مردها صدای خوشایند همسرشان را تحسین می کنند، خوب مگر همه ما همینطور نیستیم؟ همه از یک صدای مهربان و خوشایند لذت می برند. البته که لازم نیست شما صدای خودتان را عوض کنید و لازم نیست همیشه همین طور باشید، تنها کافی است با کمی تلاش تن صدایتان را تنظیم کرده و با آرامش و مهربانی صحبت کنید. این کار نه تنها در ارتباط با همسرتان، بلکه در تمامی روابطی که دارید به شما کمک خواهد کرد، زیرا مردم با کسانی که با آرامش و مهربانی صحبت می کنند بهتر رفتار می کنند.

۱۰) با او همراهی کنید

مردها از همراهی زنی که برایش اهمیت قائل هستند لذت می برند. او دوست دارد هنگام انجام کارهایی که از آن ها لذت می برد با او همراه باشید، مسابقه تیم فوتبال مورد علاقه اش را همراه با او ببینید و برنامه تلویزیونی دلخواهش را در کنار او تماشا کنید.

نکته مهم این است که او می خواهد زمانش را با شما بگذراند. البته نباید فراموش کرد که او به تنهایی و وقت گذراندن با دوستانش نیز نیاز دارد، ولی خوب به بودن در کنار شما نیز نیاز دارد، پس برای همراهی با او زمان بگذارید، حتی اگر گاهی کاری که می کنید زیاد باب میلتان نباشد.

۱۱) از او قدردانی کنید

مردها دلشان می خواهد مورد قدردانی قرار بگیرند و این نیاز به زحمت زیادی ندارد. یک تشکر ساده همراه با یک لبخند شیرین می تواند برای تشکر از هر آن چه او برای شما انجام می دهند کافی باشد. اگر به جای شما شام پخته است و یا خرید خانه را انجام داده است، قدردانی از زحمتی که کشیده است شما را برای او عزیز خواهد کرد و خواهید دید که زمانی که از او تشکر می کنید و متوجه زحماتش هستید دلش می خواهد بیش تر و بیش تر برای شما زحمت بکشد و خوشحالتان کند.

درست مثل شما که نقش های مختلفی را در طول روز باید انجام دهید، آقایان نیز نقش های زیادی را برای خانواده و دوستان خود ایفا می کنند. زمانی را صرف یادآوری این قضیه به مرد زندگی خود بکنید و به او بگویید که متوجه هستید که او چه پسر، پدر،همسر، دوست و برادر خوبی است. مردها خیلی کم تر از زنان به خاطر ایفای نقش هایی که به عهده دارند مورد توجه و قدردانی قرار می گیرند، چرا که همه فکر می کنند این وظیفه آن ها است که از پس تمامی این ها به نحو احسن بر بیایند. اگر ببینند که شما متوجه این مسئله هستید، بسیار از شما متشکر خواهند شد.


سپیده
کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات، عاشق دنیای برنامه نویسی و کامپیوتر و فعالیت در زمینه های طراحی وب، تولید محتوا، محتوا گذاری، ترجمه، سئو، دیجیتال مارکتینگ و سوشیال مارکتینگ و آشنا با ابزار های گوگل مانند Google Analytics، Google trend و Google AdWords

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *