injazanoonas | اینجا زنونس

انواع بازی های جذاب برای ios

انواع بازی های جذاب برای ios

انواع بازی های جذاب برای ios

تابستان نزدیک بوده و اوقات فراغت انتظار ما را میکشد. یکی از راه های پر کردن این وقت اضافی بازی کردن است. در این پست از اینجا زنونس انواع بازی های جذاب برای ios را به شما پیشنهاد کرده ایم.

با ما همراه باشید.

بازی Does Not Commute

Does Not Commute

شاید در نگاه اول این گونه نباشد که بازی موبایلی که درباره‌ی مسیر رفت و آمد به محل کار است خیلی جذاب و سرگرم‌کننده باشد، ولی حقیقت این است که این بازی واقعاً جالب است.

Does Not Commute لحظاتی مفرح کوتاهی دارد که به خوبی یخ گیم‌ پلی دیوانه‌ کننده‌ ی اکشن سایر لحظات آن را می‌شکند.

این بازی یک نوع بازی رقابتی است که در آن باید ۱۵ ماشین را از نقطه‌ی ابتدا تا انتها برای رسیدن به سر کار هدایت کنید و مطمئن شوید که این ماشین‌ها با یکدیگر یا با سایر ماشین‌های موجود در مسیر تصادف نمی‌کنند.

با توجه به این که برای انجام همه‌ی این کارها محدودیت زمانی خاصی وجود دارد، تجربه‌ی نهایی بازی به یک تجربه‌ی جذاب، نفس‌گیر و در نهایت کمی ترسناک بدل می‌شود.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۶٫۰ به بالا

زبان ها:

انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، روسی، چینی ساده شده، اسپانیایی

بازی The Executive

the executive

در میان سیل بازی‌هایی که در آن‌ها صرفاً باید قطعات مختلف را کنار هم جور کنید، به سختی می‌ توان بازی ساخت که بتواند حرف متفاوتی برای زدن داشته باشد و خود را از بقیه جدا کند.

اما The Executive به این مهم دست یافته است.

این بازی عنوان اکشن ساده اما جذابی است که در آن صرفاً باید حریفان خود را بزنید.

ضربه در بالای صفحه مشت و در پایین صفحه لگد روانه‌ی رقبا می‌کند، اما در ادامه با ترکیبی از سوایپ‌ها می‌توانید حرکت‌های خاصی را اجرا کنید.

The Executive بازی خیلی عجیبی نیست و خودش هم این را می‌داند، ولی می‌توان آن را به عنوان یک بازی نسبتاً پیچیده و چند وجهی به حساب آورد.

این بازی به خوبی می‌داند که چطور با چشاندن طعم لذت‌بخش‌اش شما را سرگرم نگه دارد و چگونه این کار را از طریق گیم‌پلی حساب‌شده‌اش انجام دهد.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۹٫۰ به بالا – قابل سازگاری با انواع آیفون، آی پد و آی پاد تاچ

زبان ها:

انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی

بازی Naruto x Boruto Ninja Voltage

Naruto x Boruto Ninja Voltage

ناروتو یک پدیده بین المللی است که سال های سال افسانه های کهن را با آن به تصویر کشیده اند.

در حقیقت این نام عنوان یکی از بهترین و پر طرفدار ترین انیمیشن ها را با خود یدک می کشد که این برنامه البته هم اکنون در حال پخش شدن است.

در ادامه این داستان های افسانه ای که سال ها است با آن همراه هستیم، حالا Boruto این میراث را بر دوش می کشد و با جنگ های افسانه ای و باستانی سعی در حفظ این، میراث دارد.

Ninja Voltage یک RPG ساده است توانایی های زیادی برای هر کاراکتر در آن در نظر گرفته شده است.

هنگامی که قصد دارید بازی موبایل Naruto x Boruto Ninja Voltage را دنبال کنید، شاید به دنبال صحنه هایی مشابه با انیمیشن آن بگردید اما بعد از نصب ظاهر کار کمی متفاوت است.

البته این بخاطر ظاهر و گرافیک بازی است، اما در ادامه وقتی وارد داستان می شوید، می توانید این داستان مبارزه ای را با شباهت بیشتری نسبت به آن فیلم انیمیشن مشاهده کنید و بازی کنید.

منابع مورد نیاز برای نصب:

iOS ۹٫۰ به بالا

زبان ها:

انگلیسی – کره ای – زبان سنتی چینی

بازی Injustice 2

Injustice 2

Injustice 2 در حقیقت ادامه داستان Injustice است. اگر Injustice را بازی کرده باشید، قطعا منتظر قسمت دوم این بازی بوده اید.

اما داستان این بازی جدید و مرحله دوم این است که در این بازی کماکان سوپرمن و بتمن با هم مشکلاتی دارند و در حال مبارزاتی هستند.

به هر دلیلی که شده، تصمیم گرفته می شود که سوپرمن در این بازی به زندان بیفتد و محبوس شود اما بتمن که در حال تلاش کردن برای درست کردن اجتماعی جذاب و با صلح است، در حال تلاش های خود تصمیم می گیرد که سوپر من را آزاد کند و از نیروی او کمک بگیرد.

یکی از علت های این تصمیم گیری ناگهانی بتمن این است که یکی از دشمنان سوپر من به خودی خود تصمیم گرفته یک تنه کل دنیا را نابود کند و عاقلانه است که این دو علیه او متحد شوند.

وقتی که در دامنه بازی قرار می گیرید لذت تفریحی و ماجرایی بودن این بازی هرگز به شما اجازه نمی دهد که دست از بازی بردارید.

منابع مورد نیاز برای نصب:

iOS ۱۰٫۰ به بالا + سازگاری با آیفون – آی پد – آی پاد تاچ

زبان ها:

انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، روسی، چینی ساده شده، اسپانیایی

  در جمع های خانوادگی و دوستانه برای مفرح بخش تر شدن فضا میتوان از انواع بازی های گروهی و سرگرم کننده بهره گرفت.  

بازی Reigns

Reigns

نام Reigns را قطعا در لیست برترین بازی های اندرویدی در سال ۲۰۱۸ مشاهده کرده اید. این بازی به قدری محبوبیت پیدا کرده که البته برای کاربران آیفون نیز آن را تدارک دیده اند.

داستان Reigns بدین گونه است که یک حکومت پادشاهی و فرمانروایی تشکیل شده و در آن سعی شده بدون سلطه و زور همه چیز به خوبی پیش برود.

البته لازم است که در این بازی هوش خود را بکار بیندازید تا دیگران حکومت را از شما غصب نکنند و شما همچنان فرنانروایی کنید.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۹٫۰ به بالا – سازگار با انواع آیفون، آی پد و آی پاد تاچ

زبان ها:

انگلیسی، چینی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، روسی، چینی ساده شده، اسپانیایی، چینی سنتی، ترکی

بازی Tap My Katamari

Tap My Katamari

Tap My Katamari داستان یک بازی است که شما شخصیت اصلی آن یعنی یک شاهزاده را بازی می کنید.

در بازی موبایلی Tap My Katamari یک شاهزاده سر به هوا و آواز خوان نقش اصلی را داشته و داستان بازی را به پیش می برد.

داستان این بازی به قدری متفاوت است که شما از بودن در آن احساس تازگی خواهید داشت.

وقتی که شما یا همان شاهزاده شروع به آواز خواندن می کنید، ستاره های آسمان فرود می ریزند و به عبارتی از زیبایی این صدا پودر می شوند.

این شاهزاده همچون یک غلتک در حال چرخیدن روی زمین تمام چیزهایی را که سر راهش قرار می گیرد خراب و نابود می کند و این شما هستید که باید داستان بازی را کنترل کنید.

منابع مورد نیاز برای نصب:

iOS ۹٫۰ به بالا – قابل سازگاری با انواع آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

زبان ها:

انگلیسی و ژاپنی

بازی کارتی WWE Supercard

WWE Supercard

WWE Supercard یک بازی مبارزه ای و کارتی است که شما توسط کارت هایی که دارید، باید نبردهایی را برنامه ریزی کنید و حتی به قهرمان های خود آموزش هایی بدهید.

این آموزش ها نیز توسط همین کارت ها صورت می گیرد.

در این بازی که نوعی کشتی کج کارتی است شما لازم است که بازی را به پیش ببرید و نبردهای جانانه ای داشته باشید تا بتوانید کارت های پر قدرت تری کسب کنید و امتیاز خود را بالا برده و رتبه را ارتقا دهید.

منابع مورد نیاز برای نصب:

iOS ۹٫۰ به بالا – قابل سازگاری با انواع آی پد ها و آی پاد تاچ و آیفون

زبان ها:

انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، روسی، اسپانیایی

بازی Rogue Life

Rogue Life

Rogue Life یک بازی جنگی و ماجراجویانه است که برای هر دو پلتفرم اندروید و آی او اس موجود است.

در این بازی، گروهی از افراد که از قبل در جنگی عظیم هیولا و غول ها را شکست داده اند و آن ها را از بین برده اند، در حال زندگی آسوده خود هستند که دوباره سر و کله این جنگجویان و دشمنان پیدا می شود.

در این بازی افراد باید به گروه های ۱۲ نفری تقسیم شوند و با قدرتی بالا به جنگ با هیولا بپردازند و دوباره آنان را شکست دهند.

جنگ های صورت گرفته هر چند در قالب گروه های ۱۲ نفری است اما در لحظه تنها ۳ نفر از آنها اجازه رویارویی با دشمن را دارند.

از جمله امکانات این بازی می توان به انتخاب شخصیت ها، حدود ۳۰۰ نوع لباس جذاب، امکان ترسیم اشکال مختلف، ارتقای شخصیت ها و پیشرفت در بازی و البته گیم پلی ساده و با گرافیک خوب و شبیه سازی عالی اشاره داشت.

منابع مورد نیاز برای نصب:

iOS ۷٫۰ به بالا + قابل سازگاری با انواع آیفون و آی پد تاچ و آی پاد

زبان ها:

انگلیسی، کره ای و ژاپنی

بازی Tales from Deep Space

Tales from Deep Space

Amazon Game Studios در ماه‌های اخیر جاه‌طلبی زیادی در زمینه‌ی بازی‌های موبایلی از خود نشان داده و Tales from Deep Space هم گواه دیگری بر این مدعا است.

شاید بخشی از این موضوع به خاطر این است که تیم انگلیسی Frontier Developments این بازی را ساخته (که قبلاً هم بازی Elite: Dangerous را ساخته بود) و دقت و ریزبینی این گروه از تجارب قبلی آینده‌ی خوبی را در پیش روی Tales from Deep Space قرار داده است.

در این بازی شما به عنوان یک فروشنده‌ی مسافر هستید که خود را درون یک ایستگاه فضایی بر روی کره‌ی ماه پیدا می‌کنید، و همراه با کیف دستی‌تان که با یک کیف سخنگو عوض شده باید تا انتهای مسیر بازی سفر کنید.

Tales from Deep Space از نظر کیفیت در چنان سطح بالایی قرار دارد که کمتر بازی موبایلی تا به حال آن را ارائه کرده، علاوه بر این سبک معمایی و اکشن بازی باعث شده این عنوان به عنوان یکی از بهترین بازی‌های تاریخ شناخته شود.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۷٫۰ به بالا + قابل سازگاری با انواع آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

زبان ها:

انگلیسی، چینی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، روسی، چینی ساده شده، اسپانیایی، چینی سنتی، ترکی

بازی Alto’s Adventure

Alto’s Adventure

Alto’s Adventure در اصل یک بازی بی‌پایان دوندگی است.

در این بازی شما کنترل یک اسکی‌باز را برعهده دارید که باید برای نجات حیوانات فراری خود از کوهستان پایین بیایید و در این راه مراقب خطرات پیش رو باشید.

در Alto’s Adventure باید از روی سنگ‌ها و پرتگاه‌ها بپرید و پشتک بزنید تا هر چه زودتر خود را به حیوانات‌تان برسانید.

در هر مرحله از بازی چالش‌هایی وجود دارد که باید از پس آن‌ها بر بیایید.

علاوه بر این هر چه در بازی جلوتر بروید، چوب اسکی‌های جدیدتری در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگرچه گیم‌ پلی این بازی شدیدا اعتیاد آور است، ولی سادگی و زیبایی گرافیکی آن به نحوی ارائه شده که هوش از سر شما خواهد برد

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۹٫۰ به بالا + سازگار با انواع آیفون، آی پد و آیپاد تاچ

زبان ها:

انگلیسی، عربی، دانمارکی، هلندی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، نروژی، لهستانی، پرتغالی، روسی، چینی ساده شده، اسپانیایی، سوئدی، چینی سنتی، ترکی

بازی کارتونی Puzzle Bobble Journey

Puzzle Bobble Journey

عنوان کلاسیک و ستایش‌برانگیز Puzzle بالاخره یک نسخه‌ی جدید برای تلفن‌های هوشمند عرضه کرد تا فرمول لذت‌بخش بازی‌سازی خود را برای پلتفرم موبایل هم به ارمغان بیاورد.

Puzzle Bobble Journey با داشتن صدها مرحله کم کم بازیکن را با خود همراه و در طی این مسیر قدرت‌ها و شخصیت‌های جدیدی را برای او باز می‌کند.

موسیقی متن خاطره‌انگیز Puzzle Bobble در این نسخه بازسازی شده تا در کنار جلوه‌های بصری باکیفیت بازی جذابیت این عنوان را بر روی تلفن‌های هوشمند امروزی دوچندان کند.

اگرچه در بعضی از قسمت‌های بازی امکان خرید سکه وجود دارد، ولی شخصاً همیشه به اندازه‌ی کافی سکه داشتم و هیچ وقت نیازی به انجام پرداخت‌های اضافه پیدا نکردم.

اگر به دنبال یک بازی معمایی جذاب، سرگرم‌کننده و خوش‌ساخت هستید، این عنوان را حتماً به لیست بازی‌هایتان اضافه کنید.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۷٫۰ به بالا – سازگار با انواع آی فون، آیپاد تاچ و آی پد

زبان ها:

انگلیسی

بازی کودکانه Shadowmatic

Shadowmatic

اگر به دنبال یک بازی معمایی جذاب برای آیفون هستید، Shadowmatic یکی از بهترین گزینه‌ها است.

این عنوان به نحوی شما را وادار به دستکاری اشیا شناور در هوا می‌کند که در نهایت بتوانید با سایه‌ی آن‌ها بر روی دیوار چیزی خلق کنید.

کنترل‌های فوق العاده‌ی صفحه‌ای، موسیقی متن دل‌انگیز و جلوه‌های بصری عالی باعث شده تا تجربه‌ی این بازی برای کسانی که به دنبال چیزهای متفاوت هستند به یک امر لازم بدل شود.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۷٫۰ به بالا – قابل سازگاری با انواع پلتفرم های iOS نظیر آیفون، آی پاد تاچ و آی پد

زبان ها:

انگلیسی، ارمنی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، روسی، چینی ساده شده، اسپانیایی، چینی سنتی، ترکی

بازی ورزشی Score! Hero

Score! Hero

معمولاً کمتر بازی موبایلی در زمینه‌ی فوتبال پیدا می‌شود که اولاً بتواند نظر ما را جلب کند، ثانیاً آنقدر خوب باشد که ارزش معرفی کردن پیدا کند.

اما Score! Hero دقیقاً چنین بازی‌ای است و هرچند که گیم‌پلی آن تنها مبتنی بر سوایپ می‌باشد، ولی طراحی آن به گونه‌ای است که احساس یک بازی فوتبال واقعی را به کاربر منتقل می‌کند.

بازی Score! Hero با کوچک‌تر کردن لقمه‌های بزرگ موفق می‌شود تجربه‌ای را به کاربر ارائه کند که در برخی موارد به جرأت حتی از بازی‌هایی مثل Pro Evo یا FIFA هم بهتر ظاهر می‌شود.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۸٫۰ به بالا – قابل سازگاری با انواع پلتفرم های iOS نظیر آیفون، آی پاد تاچ و آی پد

زبان ها:

انگلیسی، هلندی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، روسی، چینی ساده شده، اسپانیایی، ترکی

بازی فضایی Planet Quest

Planet Quest

اساس بازی Planet Quest بدین شکل است که حیوانات مختلف بر روی یک کره‌ی گردان در حال رقصیدن هستند و شما باید آن‌ها را هدف بگیرید.

این بازی با وجود سادگی خود شدیداً اعتیادآور است، و در گیم‌پلی‌اش از قانون گریز از مرکز استفاده می‌کند.

موسیقی Planet Quest هم به خوبی شما را با بازی همراه می‌کند و گستره‌ی متنوعی از آهنگ‌ها را در بر می‌گیرد.

این بازی لبخند لذت‌بخشی به لب شما می‌آورد، ولی آنقدر سخت و مشکل است که حتی بازیکنان حرفه‌ای را هم وادار می‌کند تا برای کسب امتیازات بیشتر مدام به سراغ آن بروند.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۸٫۱ به بالا – سازگار با انواع آیفون، آی پد و آی پاد تاچ

زبان ها:

انگلیسی

  در پست زیر سعی کرده ایم لیستی از بازی های اندروید را که شامل  تمام سلایق و سبک ها است را پوشش دهیم.  اگر به بازی های اینترنتی و مجازی علاقه دارید، پیشنهاد میکنیم مطلب زیر را مشاهده کنید. 

بازی Particle Mace

Particle Mace

در بازی Particle Mace شما در گستره‌ی نامتناهی فضا قرار دارید، ولی ناگهان خود را در احاطه‌ی ستاره‌های دنباله‌داری می‌یابید که در حال حرکت به سوی شما هستند .

از طرف دیگر دشمنانی در مسیر قرار می‌گیرند که می‌خواهند شما را نابود کنند.

در حین انجام این بازی حس می‌کنید در محفظه‌ای بسته در فضا گیر افتاده‌اید.

در Particle Mace کنترل یک سفینه‌ی فضایی را برعهده دارید و باید برای بقا بجنگید.

با کنترل‌های مجازی که در اختیار دارید می‌توانید هر چیزی را لمس کنید تا با نابود یا کوچک شدن از سر راه شما برداشته شود.

اگرچه در ابتدای بازی احساس می‌کنید که حملات از همه طرف به سمت شما روانه می‌شود، ولی کم کم می‌توانید ریتم خاص حملاتی را که به مرور سخت‌تر می‌شود پیدا کنید.

البته افزایش سطح دشواری بازی به شیوه‌ای صورت می‌گیرد که بازیکن از بازی زده نشود.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۹٫۰ به بالا + سازگار با انواع آیفون، آی پد و آی پاد تاچ

زبان ها:

انگلیسی

بازی کودکانه Lumino City

Lumino City

State of Play Games با انتشار بازی Lumino City مرز کیفیت را در عرصه‌ی بازی‌های ماجرایی و هدف‌زنی تغییر داده است.

این بازی درباره‌ی دختر جوانی است که به دنبال مادربزرگ گمشده‌ی خود می‌گردد.

دنیای کاغذی و چشم‌نواز Lumino City پر از معماهایی است که با مهارت خلق شده و هوش شما را در مراحل مختلف بازی به روش‌های لذت‌بخشی می‌سنجد.

این بازی چنان سبک منحصر به فردی دارد که به راحتی می‌توانید در داستان و محیط آن غرق شوید.

وقتی به پایان Lumino City برسید، احتمالاً مثل ما به انتظار خواهید نشست تا ببینید State of Play Games در عناوین بعدی خود چه تجربه‌ی دل‌انگیز دیگری را برای شما تدارک خواهد دید.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۱۰٫۰ به بالا – سازگار با انواع آیفون، آی پد و آی پاد تاچ

زبان ها:

انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، نروژی، پرتغالی، چینی ساده شده، اسپانیایی، چینی سنتی

بازی ترسناک LIMBO

LIMBO

شرکت Playdead بعد از تسخیر کنسول‌های گیمینگ و کامپیوتر حالا برای اولین بار بازی LIMBO را برای iOS منتشر کرده است.

در این بازی شما شخصیت پسر جوانی را برعهده دارید که در اعماق تاریکی برزخ بیدار شده و باید سفری ترسناک و پیچیده را در جستجوی خواهر گمشده‌اش در پیش بگیرد.

زیبایی‌های مینیمالیستی بازی اجازه داده تا جلوه‌های بصری LIMBO بر روی صفحات کوچک تلفن‌های هوشمند هم فوق العاده به نظر برسد.

LIBMO با طراحی ساده‌انگارانه‌ی خود شما را با ترکیبی از صداها و طراحی‌های بی‌نظیر فراتر از آنچه که در گیم‌پلی بازی رخ می‌دهد با خودش همراه می‌کند.

البته منظور ما این نیست که انجام خود بازی خسته‌کننده است، چرا که اصلاً این طور نیست.

مواجهه با دشمنان بی‌اندازه وحشتناک است و شما را مجبور می‌کند با هیولاهایی مبارزه کنید که لحظه‌ای برای کشتن شما درنگ نمی‌کنند.

معماهای بازی ساده و امیدبخش هستند و به شما کمک می‌کنند تا بدون خستگی بتوانید مراحل مختلف را پشت سر بگذارید.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۹٫۰ به بالا – قابلیت سازگاری با انواع، گوشی های آیفون، تبلت های آیپد و آیپاد تاچ ها

زبان ها:

انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، لهستانی، پرتغالی، روسی، چینی ساده شده، اسپانیایی، چینی سنتی، ترکی

بازی The Room Three

The Room Three

اگر تا به حال با مجموعه‌ی The Room از استودیوی بازی‌سازی Fireproof Games آشنا نشده بودید، The Room 3 نقطه‌ی خوبی برای شروع تجربه‌ی شما است.

هر نسخه از این مجموعه ماجرایی پر رمز و راز را روایت کرده و شما را وادار می‌کند تا برای گذراندن مراحل مختلف معماهای بازی را حل کنید.

با این حال معماهای The Room 3 نسبت به دو نسخه‌ی قبلی بسیار هوشمندانه‌تر هستند.

این نسخه با تغییر موقعیت‌های بازی به موقعیت‌های جدید، عمق و گستره‌ی وسیعی از چالش‌های کم‌نظیر را پیش روی شما قرار می‌دهد.

داستان بازی را دنبال کنید، جذب آن شوید و با این بازی فوق العاده فکر خود را به کار بیندازید.

منابع مورد نیاز:

سیستم عامل iOS 5.1.1 به بالا – سازگار با اکثریت گوشی های آیفون، آیپاد تاچ و آیپد

زبان ها:

انگلیسی

 بازی کردن مختص زمان خاصی نمی باشد.
شما میتوانید با هر سنی بسیار راحت در همان خانه ی خودتان و بدون نیاز به محیط بازی و شهر بازی با اعضای خانواده ی تان بازی کنید و همزمان بهره ی هوشی خود را بالا ببرید.
در ادامه چند بازی فکری جذاب را به شما معرفی میکنیم. 

بازی The Westport Independent

The Westport Independent

کمتر بازی پیدا می‌شود که تا این اندازه بر قدرت پروپاگاندا متمرکز باشد، ولی The Westport Independent به این موضوع و موضوعات بسیار بیشتری می‌پردازد.

کمتر بازی پیدا می‌شود که تا این اندازه بر قدرت پروپاگاندا متمرکز باشد، ولی The Westport Independent به این موضوع و موضوعات بسیار بیشتری می‌پردازد.

در این بازی شما صاحب روزنامه‌ای به نام The Westport Independent هستید و گیم‌پلی بازی درباره‌ی ویراستارهای تیزبین این روزنامه است که در یک حکومت پلیسی به سر می‌برند.

بازی The Westport Independent را باید بارها و بارها انجام داد.

در طی این بازی باید تصمیم بگیرید که تا چه اندازه می‌خواهید از نظر سیاسی درست و صحیح رفتار کنید.

می‌توانید با انتشار مقاله‌های مثبت‌گرایانه درباره‌ی حکومت از آن دفاع کنید یا با چاپ موضوعاتی که علیه حکومت است، مردم را علیه مقامات کشور بشورانید.

تصمیم‌گیری برعهده‌ی شما است، منتها باید آماده‌ی پذیرش عواقب کارهای خود باشید.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۶٫۰ به بالا و قابلیت سازگاری با آیفون، آیپد، و آیپاد تاچ

زبان ها:

انگلیسی

بازی Fish & Trip

Fish & Trip

در Fish & Trip باید یک ماهی بامزه و جذاب را در اقیانوسی که در حال شنا کردن در آن است هدایت کنید.

اگر روی صفحه سوایپ کنید، ماهی شما به سرعت حرکت می‌کند تا تخم‌ها را جمع کند یا دوستانش را نجات دهد.

هرچه در بازی جلوتر بروید، محیط خطرناک‌تر و تمام صفحه پر از شکارچیانی می‌شود که می‌خواهند شما را به عنوان یک میان وعده‌ی سبک میل کنند.

این بازی از نظر طراحی بسیار ساده است، ولی از نظر اجرا آنقدر خوب پیاده‌سازی شده که به راحتی بر روی لب شما لبخند می‌نشاند.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۸٫۰ به بالا – سازگار با انواع گوشی های آیفون، آیپد ها و آیپد تاچ ها

زبان ها:

انگلیسی

بازی ماشین سواری Rider

Rider

Rider یک بازی ساده‌ی مبتنی بر قوانین فیزیک است که به زیبایی برای پلتفرم موبایل طراحی شده.

در این بازی وقتی انگشت خود را بر روی صفحه می‌گذارید موتور شما شتاب می‌گیرد و باید با تنظیم این شتاب خود را از میان مسیرهای مختلف بگذرانید.

اگر وقتی در هوا هستید انگشت خود را بر روی صفحه بگذارید، می‌توانید ریتم حرکتی خود را به طور دقیق با هر شکافی که پیش روی مسیر قرار داشته باشد تنظیم کنید.

Rider فوق العاده سرگرم‌کننده است و با افزایش امتیازات خود می‌توانید موتورهای جدیدی را آزاد کنید و دائماً رکورد خود را بهبود ببخشید.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۸٫۰ به بالا – سازگار با انواع آیپاد، آیفون، و آیپد

زبان ها:

انگلیسی

بازی Hitman GO

Hitman GO

اگر به دنبال نسخه‌ی موبایلی جدیدترین بازی هیتمن هستید، Hitman Go برای شما ساخته شده است.

Square Enix Montreal چنان بازی جذاب و خالصانه‌ای از هیتمن طراحی کرده که برای انجام آن باید چشم تیزبین و صبر و حوصله‌ی زیادی داشته باشید.

این بازی به اندازه‌ی نسخه‌ی کنسولی هیتمن کامل و قوی نیست، ولی مراحل خطی، کوتاه و جذاب آن می‌تواند بلافاصله توجه شما را به خودش جلب کند.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۶٫۰ به بالا – سازگار با انواع گوشی ها و تبلت ها و آی پاد تاچ های تحت iOS

زبان ها:

انگلیسی، چینی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، روسی، اسپانیایی

بازی Downwell

Downwell

Downwell یک بازی یاغی‌گونه‌ی به شدت سریع است که در آن می‌بایست خود را از درون یک تونل بی‌پایان عبور دهید و به بالاترین امتیاز ممکن برسید.

در این بازی با شلیک کردن به دشمنان و بر نخوردن به موانع و تله‌ها می‌توانید آپگریدهای جدید کسب کنید.

گیم‌پلی اعتیادآور Downwell با مجموعه‌ای از جلوه‌های بصری شگفت‌آور و سبک تکرارشونده‌ی خود ترکیبی را به وجود آورده که به سختی می‌توان عاشق آن نشد.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۵٫۱٫۱ به بالا + سازگاری با انواع آیفون، آیپاد تاچ و آی پد

زبان ها:

انگلیسی

بازی Cut the Rope: Magic

Cut the Rope Magic

حدود پنج سال است که از انتشار اولین نسخه‌ی بازی Cut the Rope می‌گذرد، پس انتظار داشتیم که این بازی به نحوی تازه‌سازی شود. خوشبختانه Cut the Rope: Magic به خوبی به این مهم دست یافته است.

این بازی همچنان در مسیر موفق بازی‌های قبلی قرار دارد و در عین حال عناصر جادویی جدیدی را به خود اضافه کرده که باعث جذابیت مجدد این مجموعه شده است.

موجود بامزه‌ی Om Nom حالا به لطف حضور در یک کتاب تصویری جادویی می‌تواند به شکل حیوانات مختلف -از جمله پرنده، موش، ماهی و بچه Om Nom- دربیاید، به همین منظور برای رد کردن مراحل مختلف به تفکر و برنامه‌ریزی بیشتری نیاز دارید.

Cut the Rope هنوز هم حرف‌های خوبی برای گفتن دارد.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۸٫۰ به بالا – سازگار با انواع آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

زبان ها:

انگلیسی، هلندی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، پرتغالی، روسی، اسپانیایی، ترکی

بازی ماجراجویی ۸۰ روز (۸۰DAYS)

80DAYS

بازسازی جاه‌طلبانه‌ی رمان کلاسیک ژول ورن شما را در نقش پاسپارتو، خدمتکار پروتاگونیست معروف داستان دور دنیا در ۸۰ روز، یعنی فیلاس فوگ قرار می‌دهد.

در این بازی باید در طرح‌ریزی جوانب مختلف سفر رکورد شکنانه دور دنیا به فوگ کمک کنید و در عین حال چمدان‌ها و لوازم مورد نیاز را آماده سازید.

۸۰ Days برای کسانی که در رفت و آمدهای روزانه می‌خواهند وقت خود را صرف یک بازی سرگرم‌کننده و تعاملی بکنند بسیار مناسب است.

منابع مورد نیاز برای نصب:

سیستم عامل iOS ۸٫۰ به بالا + سازگاری با انواع گوشی های هوشمند مبتنی بر IOS

زبان ها:

انگلیسی


پردیس صلواتی
من پردیس صلواتی دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع در دانشگاه تهران هستم. تخصص‌ها و سوابق کاری من در زمینه‌های "تولید محتوا، ترجمه ، عکاسی، طراحی گرافیک، سئو سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی و تبیلغات آنلاین" است. من همیشه تلاش می‌کنم تا به مسائل جهان اطرافم خلاقانه نگاه کنم و به دنبال کسب تجربه های جدید و ماجراجویانه هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *