injazanoonas | اینجا زنونس

سیاست های زنانه برای جذب مردان

سیاست های زنانه برای جذب مردان

سیاست های زنانه برای جذب مردان

اگر به دنبال بهترین سیاست ها برای جذب مردان هستید، با مطلب سیاست های زنانه برای جذب مردان در بخش روانشناسی سایت اینجا زنونس همراه ما باشید.


سیاست های زنانه برای جذب مردان

هر شخصی باید برای داشتن یک رابطه عاطفی خوب تلاش کند، به ویژه خانم‌ ها؛ زیرا یک خانم می‌ تواند با استفاده از سیاست‌ های درست زنانه و با بهره‌ گیری از قدرت و توانایی هایی که دارد، مرد مورد علاقه‌ اش را به خود جذب کند و همچنین ادامه رابطه را به درستی و بهترین شکل مدیریت کند. برخی از سیاست های زنانه برای جذب مردان عبارتند از:

۱) اعتماد به نفس داشته باشید

قبل از این که برای جذب مردی قدم بردارید، باید اعتماد به نفس خود را بهبود ببخشید. اگر از آن چه که هستید راضی نیستید، از یک کیلومتری هم مشخص خواهد بود. مردان بیش تر به زنانی جذب می‌ شوند که احتمال خوش گذرانی با آن‌ ها بیشتر باشد، نه کسانی که نا امیدانه به دنبال فردی هستند تا خلا زندگی‌ شان را پر کنند. در زیر چند نکته برای بهبود اعتماد به نفس آمده است:

  • به خودتان بگویید که چه انسان خوبی هستید. ویژگی‌ها و مهارت‌هایتان را به خودتان یاداوری کنید و به آن چه شما را خاص می‌ کند افتخار کنید.
  • در جایی همه‌ ی نقاط قوت خود که شما را شایسته‌ ی عشق یک مرد می‌ کند یادداشت کنید و آن‌ ها را به خاطر بسپارید.
  • به خاطر داشته باشید که از درون و بیرون زیبا هستید. با توجه به این که ما همه دارای نقص هستیم، مهم است قبل از اینکه از خانه بیرون برویم، در آینه نگاه کنیم و بهترین ویژگی‌ هایمان را به خودمان یادآور شویم؛ این ویژگی می‌ تواند لبخند جذاب، دندان‌ های بی نقص یا قد بلندتان باشد.
  • اگر روی جنبه‌ های مثبت خود تمرکز کنید، مردان هم آن‌ ها را خواهند دید.

 ۲) زبان بدن مثبتی داشته باشید

حالا که این مرد خوشبخت، نگاه شما را دیده است و به آن جذب شده، وقت آن است که با زبان بدن به او نشان دهید که شما هم به او علاقه دارید. با اعتماد به نفس حرکت کنید و بنشینید. لم ندهید، پا‌ها را روی هم نیندازید و دست به سینه ننشینید. از حرکات عصبی مانند بازی کردن با مو یا ناخن اجتناب کنید. در عوض در حین حرف زدن دست‌ ها را حرکت دهید. این کار باعث می‌ شود که شما آزاد و پویا به نظر برسید.

۳) هویت و ارزش‌های خود را توسعه دهید

یک مرد به زنی جلب می‌ شود که با گذشته، اکنون و آینده‌ اش راحت است. او کسی را می‌ خواهد که با خواسته‌ ها، محدودیت‌ ها و آرزو‌های خودش کنار آمده باشد. قبل از این که با مردی وارد رابطه شوید، از هویت خود مطمئن شوید تا خیال او از این که ناگهان تغییر عمده‌ ای بکنید راحت باشد و همچنین مجبور به پیروی بی، چون و چرا از او نباشید. این که قبل از ملاقات با یک مرد، بدانید، که هستید صحبت کردن با او را راحت‌ تر می‌ کند. مردان می‌ خواهند با زنانی باشند که حتی بدون مردان هم حالشان خوب است.

۴) نشان دهید که باهوش هستید

از این که افکار و ایده‌ های خود را بیان کنید نترسید. اگر این مرد، انتخاب درستی باشد، به هوش شما غبطه می‌ خورد و شروع به کاوش در افکار شما خواهد کرد. به او نشان دهید که اطلاعات خوبی دارید، اما زیاده روی نکنید. از این که از خود تعریف کنید یا مدام بخواهید خود را نشان دهید پرهیز کنید؛ و به خاطر داشته باشید که هر چقدر هم بر سیاست‌ های زنانه برای جذب مردان مسلط باشید، با وجود همه این کار‌ها باز هم ممکن است که مردی شما را دوست نداشته باشد.

۵) زیبا باشید

حالا که از درون زیبا هستید، وقت آن است که از طریق لباس و آرایش مناسب سیاست‌ های زنانه برای جذب مردان را به کار بگیرید. نیازی نیست برای رفتن به قرار ملاقاتتان به خرید بروید، اما لازم است چیزی بپوشید که مرد را به خود جذب کنید. لباس‌ هایی پیدا کنید که بهترین ویژگی‌ های شما را نشان می‌ دهند. اما مراقب باشید در آرایش افراط نکنید. مدل‌ های آرایشی زنان که برای مردان جذاب نیست را ببینید.

۶) استقلال خود را در رابطه حفظ کنید 

بسیاری از اوقات خانم‌ ها فکر می‌ کنند باید تمام وقتشان را با شریک عاطفی خود بگذرانند و در این صورت است که می‌ توانند محبت و دوست داشتن خود را به فرد مقابل نشان دهند؛ اما واقعیت این است که این مساله به خصوص در مورد آقایان معمولا جواب عکس می‌ دهد، اما چرا؟

  • اولا از نظر آقایان زنان مستقل، بسیار جذاب‌ تر از سایر خانم‌ ها هستند.
  • دوما این که مردها اکثرا دوست دارند زمانی را برای خود داشته باشند؛ به عنوان مثال چند ساعت تنها بمانند یا با دوستانشان برنامه‌ های جدا و مردانه‌ ای داشته باشند. البته قطعا در روابط عاطفی اوضاع مانند زمان مجردی نیست و هر کدام از طرفین باید زمان بیشتری با یکدیگر بگذرانند، اما به این معنی نیست که دور تمام تفریحات مجردی خود خط بکشند؛ تا زمانی که این تفریحات به رابطه عاطفی صدمه نمی‌ زند، انجام آن‌ها هیچ اشکالی ندارد.

بنابراین، در روابط عاطفی بهتر است به این نکته توجه کنید که اولا زمانی را برای خودتان و برنامه‌ های شخصیتان بگذارید و به خاطر رابطه عاطفی‌ ای که دارید، دوستان و برنامه‌ های قبلی خود را فراموش نکنید؛ دوما بگذارید فرد مقابلتان نیز گهگاهی تنها باشد و برنامه‌ های شخصی خودش را داشته باشد. این طوری کیفیت ارتباط شما با هم نیز بیش تر می‌ شود.

۷) تمیز باشید

این مهم است که تمیز باشید و بوی خوبی بدهید. پیشنهاد می شود از دئودورانت یا عطر استفاده کنید. اما نه آن قدر که زننده باشد. دست کم یک روز در میان دوش بگیرید و حتما در روز موعود نیز این کار را بکنید. این که در ملاقات با مردی بوی تمیزی و تازگی بدهید، بسیار مهم است. مسواک بزنید تا دهانتان بوی خوبی بدهد.

۸) به چشمانش نگاه کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که با چشمان مرد رویاهایتان ارتباط برقرار کنید تا او بداند که چقدر به او علاقه‌ مند هستید. نیازی نیست ساعت‌ ها به چشمانش خیره شوید، اما هر از گاهی برای چند ثانیه این کار را بکنید. می‌ توانید کمی ناز کنید، اما دست یافتنی باشید. سعی کنید خود را بیش از حد مشتاق نشان ندهید، اما به او نشان دهید که از این که با او صحبت می‌ کنید، خوشحال هستید.

۹) روابط مهم خود را حفظ کنید

کلید داشتن احساس خوب نسبت به خود این است که فضایی داشته باشید که خودتان باشید و به خاطر خودتان بودن دوست داشته شوید. دوستان، خانواده و دیگر تعاملات فردی برای شما ضروری هستند تا احساس کنید که سزاوار دوست داشته شدن هستید. اطمینان حاصل کنید که دیگر ارتباطات شخصی شما برای شرایط عاطفی شما مفید است. روابط سمی و مضر گذشته و حال، می‌ توانند بر احساستان نسبت به خودتان تاثیر بگذارد. پس دوستانی پیدا کنید که بر ویژگی‌های مثبت شما تمرکز دارند، به شما کمک می‌ کنند و با شما صادق هستند.


امیدواریم موارد ذکر شده در بالا برای شما مفید و کاربردی باشد و از این که تا پایان مطلب از سایت اینجا زنونس با ما همراه شدید از شما سپاس گذاریم برای خواندن سایر مطالب بخش روانشناسی همراه ما باشید.


سپیده
کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات، عاشق دنیای برنامه نویسی و کامپیوتر و فعالیت در زمینه های طراحی وب، تولید محتوا، محتوا گذاری، ترجمه، سئو، دیجیتال مارکتینگ و سوشیال مارکتینگ و آشنا با ابزار های گوگل مانند Google Analytics، Google trend و Google AdWords

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *