injazanoonas | اینجا زنونس

نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما

نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما

نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما

در این مطلب از سایت اینجا زنونس و بخش چهره ها به معرفی نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما می پردازیم. برای شناخت نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما ما را در سایت اینجا زنونس دنبال کنید.


نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما

نامزدهای-بیست-و-یکمین-جشن-خانه-سینما-2
هوتن شکیبا، الناز شاکردوست و نرگس آبیار در جشنواره فیلم فجر

در این مطلب با نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما آشنا خواهید شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی خانه سینما، نامزد‌های بیست و یکمین جشن سینمای ایران که توسط کمیته صیانت از آرای انجمن عالی هنر‌ها و فنون سینمایی مورد شمارش قرار گرفته است، به این شرح اعلام شد.

انجمن عالی هنر‌ها و فنون سینمایی تشکیل شده است از آقایان: عبداله اسکندری، حسن حسندوست، سعید رشتیان، رضا مقصودی (اعضای کمیته صیانت)، مرتضی رزاق کریمی (نماینده هیات مدیره)، رامین حیدری فاروقی (رئیس انجمن عالی هنر‌ها و فنون سینمای ایران) و مازیار میری (مدیر اجرایی انجمن عالی هنر‌ها و فنون سینمای ایران)

در ادامه با نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما آشنا خواهید شد.

نامزدهای بهترین فیلم

  1. تنگه ابوقریب به تهیه کنندگی سعید ملکان
  2. سرخپوست به تهیه کنندگی مجید مطلبی
  3. شبی که ماه کامل شد به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی
  4. متری شیش و نیم به تهیه کنندگی سید جمال ساداتیان
  5. مغز‌های کوچک زنگ زده به تهیه کنندگی سعید سعدی

فیلم شبی که ماه کامل شد با بازی الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، پدرام شریفی و شبنم مقدمی در جشنواره فیلم فجر خوش درخشید.

این فیلم در بخش های مختلف سیمرغ بلورین را به خود اختصاص داد.

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا برای بازی در این فیلم برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن و مرد شدند.

نامزدهای بهترین کارگردانی

  1. محسن امیریوسفی برای فیلم آشغال های دوست داشتنی
  2. نیما جاویدی برای فیلم سرخپوست
  3. نرگس آبیار برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  4. سعید روستایی برای فیلم متری شیش و نیم
  5. هومن سیدی برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده

هومن سیدی علاوه بر کارگردانی در عرصه بازیگری نیز فعال است.

از معروف ترین تجربه های بازیگری او می توان بازی در سریال عاشقانه را نام برد.

در این سریال مهناز افشار، محمدرضا گلزار و پانته آ بهرام ایفای نقش می کنند.

قرار است فصل دوم این سریال نیز ساخته شود و اولین بازیگری که دوباره در این سریال حضور دارد، محمدرضا گلزار است.

شما می توانید برای مطالعه در مورد فصل دوم این سریال به مطلب “محمدرضا گلزار در فصل دوم سریال عاشقانه” در سایت اینجا زنونس مراجعه کنید.

نامزدهای بهترین فیلمنامه

  1. محسن امیریوسفی برای فیلم آشغال های دوست داشتنی
  2. پیمان معادی برای فیلم بمب یک عاشقانه آرام
  3. نیما جاویدی برای فیلم سرخپوست
  4. سعید روستایی برای فیلم متری شیش و نیم
  5. هومن سیدی برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن

  1. شیرین یزدان بخش برای فیلم آشغال های دوست داشتنی
  2. الهام کردا برای فیلم به دنیا آمدن
  3. سارا بهرامی برای فیلم دارکوب
  4. الناز شاکردوست برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  5. باران کوثری برای فیلم عرق سرد
  6. مرجان اتفاقیان برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده

الناز شاکردوست از بازیگران جوان و باتجربه سینمای ایران است.

این بازیگر جوان تاکنون افتخارات بسیاری را کسب کرده است.

شما می توانید برای مطالعه در مورد افتخارات این بازیگر به مطلب “جوایز و افتخارات الناز شاکردوست” در سایت اینجا زنونس مراجعه کنید.

الناز شاکردوست در فیلم های بسیاری با محمدرضا گلزار همبازی بوده است.

همچنین الناز شاکردوست در فیلم های بسیاری با امین حیایی همبازی بوده است.

اولین همکاری الناز شاکردوست و امین حیایی فیلم عروس فراری می باشد که در دوران خود خوش درخشید.

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد

  1. نوید محمدزاده برای فیلم سرخ پوست
  2. هوتن شکیبا برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  3. امیر جدیدی برای فیلم عرق سرد
  4. پیمان معادی برای فیلم متری شیش و نیم 
  5. نوید محمدزاده برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده

فیلم سرخ پوست به تازگی اکران شده است.

شما می توانید برای مطالعه در مورد این فیلم به مطلب “اکران فیلم سرخ پوست در سینما” در سایت اینجا زنونس مراجعه کنید.

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن

  1. ستاره پسیانی برای فیلم سرخ پوست
  2. فرشته صدرعرفایی برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  3. شبنم مقدمی برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  4. سحر دولتشاهی برای فیلم عرق سرد 
  5. لیلی رشیدی برای فیلم عرق سرد

نامزد‌های بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

  1. سیامک انصاری برای فیلم بمب یک عاشقانه آرام
  2. آرمین رحیمیان برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  3. نوید محمدزاده برای فیلم متری شیش و نیم
  4. فرهاد اصلانی برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده 
  5. نوید پورفرج برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده

نامزد‌های بهترین فیلمبرداری

  1. حمید خضوعی ابیانه برای فیلم تنگه ابوقریب
  2. هومن بهمنش برای فیلم سرخ پوست
  3. علیرضا زرین دست برای فیلم سرو زیر آب
  4. حمید خضوعی ابیانه برای فیلم غلامرضا تختی 
  5. پیمان شادمانفر برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین تدوین

  1. مصطفی خرقه پوش برای فیلم آشغال های دوست داشتنی
  2. میثم مولایی برای فیلم تنگه ابوقریب
  3. عماد خدابخش برای فیلم سرخ پوست
  4. بهرام دهقانی برای فیلم متری شیش و نیم 
  5. مهدی سعدی- هومن سیدی برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده

نامزد‌های بهترین طراحی صحنه

  1. جهانگیر میرزاجانی برای فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟
  2. محمدرضا شجاعی برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  3. کیوان مقدم برای فیلم غلامرضا تختی
  4. بهزاد آدینه برای فیلم مارموز 
  5. محسن نصرالهی برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده

نامزد‌های بهترین طراحی لباس

  1. جهانگیر میرزاجانی برای فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟
  2. زهرا صمدی برای فیلم چراغ های ناتمام
  3. محمدرضا شجاعی برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  4. غزاله معتمد برای فیلم متری شیش و نیم 
  5. مارال جیرانی برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده

نامزد‌های بهترین صدابرداری

  1. محمود سماک باشی برای فیلم آشغال های دوست داشتنی
  2. رشید دانشمند برای فیلم تنگه ابوقریب
  3. عباس رستگارپور برای فیلم سرو زیر آب
  4. مهدی صالح کرمانی برای فیلم شبی که ماه کامل شد 
  5. بهمن اردلان برای فیلم مارموز
  6. ایرج شهزادی برای فیلم متری شیش و نیم 
  7. مهران ملکوتی برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده

نامزد‌های بهترین صداگذاری

  1. امیرحسین قاسمی برای فیلم تنگه ابوقریب
  2. آرش قاسمی برای فیلم شبی که ماه کامل شد 
  3. حسین ابوالصدق برای فیلم قانون مورفی
  4. سید علیرضا علویان برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده
  5. سید محمود موسوی نژاد برای فیلم من دیوانه نیستم

نامزد‌های بهترین موسیقی

  1. کارن همایونفر برای فیلم اتاق تاریک
  2. حامد ثابت برای فیلم تنگه ابوقریب
  3. بهزاد عبدی برای فیلم سرو زیر آب
  4. ستار اورکی برای فیلم ماهورا 
  5. پیمان یزدانیان برای فیلم متری شیش و نیم

نامزد‌های بهترین چهره پردازی

  1. سعید ملکان برای فیلم تنگه ابوقریب
  2. زهرا کمالی- فاطمه کمالی برای فیلم دارکوب
  3. ایمان امیدواری برای فیلم سرخ پوست
  4. ایمان امیدواری برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  5. سعید ملکان برای فیلم غلامرضا تختی

نامزد‌های بهترین جلوه‌های بصری

  1. محمد لطفعلی برای فیلم بمب یک عاشقانه آرام
  2. جواد مطوری – محسن خیرآبادی- محمد برادران برای فیلم تنگه ابوقریب
  3. جواد مطوری برای فیلم سرخ پوست
  4. فرید ناظر فصیحی برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  5. جواد مطوری برای فیلم قانون مورفی

نامزد‌های بهترین جلوه های ویژه میدانی

  1. محسن روزبهانی برای فیلم تنگه ابوقریب
  2. محسن روزبهانی برای فیلم سرو زیر آب
  3. آرش آقابیگ برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  4. حمید رسولیان برای فیلم ماهورا
  5. ایمان کرمیان برای فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده
نامزدهای-بیست-و-یکمین-جشن-خانه-سینما-1
جام برندگان جشن خانه سینما

نامزد‌های بهترین تهیه کنندگی مستند

  1. بهارستان خانه ملت به تهیه کنندگی بابک بهداد
  2. خانه ای برای تو به تهیه کنندگی مهدی شامحمدی
  3. زمستان است به تهیه کنندگی پیروز حناچی
  4. روزی که رفت به تهیه کنندگی هادی معصوم دوست
  5. تمام چیز‌هایی که جایشان خالی است به تهیه کنندگی زینب تبریزی
  6. خط باریک قرمز به تهیه کنندگی نگار اسکندرفر- فرزاد خوشدست

نامزد‌های بهترین کارگردانی فیلم مستند

  1. یاسر طالبی برای فیلم دلبند
  2. لقمان خالدی برای فیلم مهمانی خداحافظی
  3. مینا مشهدی مهدی برای فیلم آنجا که باد می وزد
  4. پناه بر خدا رضایی برای فیلم چشم ها و دست ها
  5. مهدی نورمحمدی برای فیلم آواز جغد کوچک
  6. کامران حیدری برای فیلم واکس چه

نامزد‌های بهترین فیلم کوتاه

  1. سیاوش شهابی برای فیلم تشریح
  2. کریم لک زاده برای فیلم ماچ سینمایی
  3. حامد اصلانی برای فیلم اس S
  4. رقیه توکلی برای فیلم حلق آویز
  5. علی پاک نیا برای فیلم پاندای قرمز
  6. سید مهدی موسوی برزکی برای فیلم عزیز

نامزد‌های بهترین فیلم پویانمایی

  1. ملیحه غلام زاده برای فیلم کلاف
  2. بهرام عظیمی برای فیلم سیم ششم
  3. سمانه شجاعی برای فیلم جسم خاکستری
  4. مهین جواهریان برای فیلم زر زری کاکل زری
  5. آریا نسب فیضی برای فیلم آقای بی تفاوت
امیدواریم از مطالعه این مطلب در سایت اینجا زنونس راضی بوده باشید.

آذین نداف فهمیده
آذین نداف فهمیده
کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه تهران، دانشجوی کارشناسی ارشد MBA دانشگاه تهران، فعال در زمینه های طراحی وب سایت، سئو، SMO، تولید محتوا، بازاریابی محتوا، Digital marketing، آشنا با ابزارهای Google Analytics و Google Trends، تجربه کار در زمینه حسابداری(کار با نرم افزار Excel) و مسلط به برنامه های Word و Power Point

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *