injazanoonas | اینجا زنونس

هرگز این پیام ها را نفرستید

هرگز این پیام ها را نفرستید

هرگز این پیام ها را نفرستید

آیا می دانید مردها از دریافت کدام نوع از پیام ها بیزارند؟ برای فهمیدن این موضوع با ما در بخش روانشناسی سایت اینجا زنونس با مطلب “هرگز این پیام ها را نفرستید” همراه باشید.


هرگز این پیام ها را نفرستید

هرگز این پیام ها را نفرستید
هرگز این پیام ها را نفرستید

اگر نحوه ی فرستادن پیام را نمی دانید و از طرفی دوست ندارید که طرف مقابلتان از پیام شما ناراحت شود یا برداشت بدی داشته باشد، پیشنهاد می کنیم ۷ مورد از مهم ترین پیام هایی که مردها از دریافت آن بیزارند را در ادامه مطالعه کنید.

۱) پیام “باید حرف بزنیم”

این پیام را هر وقت بفرستید، تأثیر بسیار بدی دارد. کسی که این پیام را دریافت می کند حس می کند که قرار است مورد سرزنش قرار بگیرد، در حالی که هنوز دقیقاً نمی داند قضیه چیست. درست است که وقتی خانم ها ناراحت هستند، می خواهند آقایان کارشان را ول کنند و مشکل آن ها را حل کنند، ولی این پیام مانند تله و منبع عصبانیت و نا امیدی برای طرفتان است، بدون آن که بداند جریان چیست. پس به جای آن که این پیام را برای او بفرستید، با او تماس بگیرید و مسئله را مطرح کنید یا اگر گوشی را برنمی دارد، برایش پیام صوتی بگذارید. فرستادن این پیامک برای مرد زندگی تان فقط شکنجه کردن اوست و مشکلی را حل نمی کند.

۲) پیام “نمی تونم بهت فکر نکنم”

اگر بعد از چند هفته از اولین ملاقاتتان و در موارد نادر این پیام را بفرستید، اشکالی ندارد، ولی اگر درست بعد از اولین ملاقات آن را بفرستید، بزرگترین اشتباه زندگی خود را مرتکب شده اید. به خصوص اگر مدام یا درست یک روز بعد این کار را بکنید.

در شروع روابط رمانتیک، آقایان در مورد خانم ها، احتمال می دهند که طرفشان به فکر “مخ زدن” آن ها است، همان طور که خانم ها احتمال می دهند طرفشان به فکر “مخ زدن” باشد. پس اگر در فرستادن پیام از همان ابتدا اشتباه کنید، ممکن است او را فراری دهید. بهتر است بعد از اولین ملاقات، یک پیامک بیش تر نفرستید و مثلاً بگویید:”شب خوبی بود و خوش گذشت. امیدوارم باز هم از این شب ها داشته باشیم.” و بعد تا چند روز پیامکی نفرستید. با این رویه، طرفتان می فهمد که تأثیر خوبی بر روی شما گذاشته است، ولی در عین حال می داند که شما هم باید به زندگی تان برسید و او بدون آن که تحت فشار قرار بگیرد، می تواند افکار خود را در مورد شما نظم بدهد و به نتیجه برسد.

۳) پیام یک کلمه ای مانند:”OK”

ما دوست داریم در طول روز برای او پیامک بفرستیم و در مورد هر اتفاقی که برایمان می افتد به او اطلاع دهیم. بنابراین اگر پیام هایمان تبدیل به یک کلمه شود، طرفمان می فهمد که مسئله ای پیش آمده و در حالت هشدار قرار می گیرد. یعنی وقتی پیامکی می فرستید که با نحوه پیامک زدن شما همخوانی ندارد یا نشان دهنده بی رغبتی شما به فرستادن پیام یا ناراحتی شما از او است، باعث می شود که طرفتان در آن طرف خط بی تاب و نگران شود.

۴) پیام های حاوی نام مادرتان

مردها دوست دارند در رابطه شان تمامی مشکلات را خود و همسرشان با یکدیگر حل کنند و دخالت خانواده ها را نمی پسندند پس اگر درگیر مشکلات هستید و به او پیامک بزنید که مادرتان مسئله را حل کرده است، باید بگوییم او از این پیامک خوشش نمی آید.

والدین مشاورین خوبی هستند اما با تعیین حد و مرز، یعنی شما حد و مرزی را مشخص می کنید و والدینتان نباید از این مرزها عبور کنند و باید به آن ها پایبند بمانند.

۵) پیام “من حس می کنم که ما دچار روزمرگی شده ایم”

این پیام برای رابطه ای که پر دست انداز است، وحشتناک است. همچنین نشانه هشدار دهنده ای مبنی بر “من در مورد رابطه مان مجددا فکر می کنم” است که اغلب آقایان دوست ندارند در مراحل اولیه آشنایی با کسی آن را بشنوند. اگر روز خوبی نداشته اید، باید پیامک تان بیانگر این باشد که روز خوبی نداشته اید و او می فهمد که باید کاری کند که اوضاع بهتر شود. هیچ کس دوست ندارد فکر کند روی لبه تیغ است و هر لحظه ممکن است زندگی شما دور انداخته شود.

 ۶) پیام “الان تو یه مغازه … خوشگل دیدم”

این پیامک از دو طریق برای مردتان مشکل ساز است. اول این که یه عنوان درخواست پول برای خریدن آن کفش ها تلقی می شود و دوم این که شاید فکر کند که رابطه شما از حالت دوستی در آمده است. پیامک های مادی وقتی با هم نیستید به منزله ترفندهایی برای بدست آوردن مردی است که برای شما خرید کند.

آقایان دوست دارند خانم ها در مورد چیزی که می خواهند رک و راست باشند و بیش تر دوست دارند این جمله را بشنوند “می خواهم آن … ها را برایم بخری” نه این که با پیامک به آن ها بگویید چه چیزهایی دوست دارید و چه چیزهایی دوست ندارید.

به علاوه، اگر شما سرنخ هایی به او بدهید که نشان دهد او را برای پولش می خواهید، او قطعاً فرار می کند. این نوع پیامک ها باعث می شوند که او در مورد احساسات شما به خودش و آینده ای که برای هر دوی شما متصور است، گیج شود، زیرا گیر کردن در موقعیت “دوستی” به جای نامزدی برای او وحشتناک است.

 ۷) پیام “الان نامزد قبلی ام را دیدم یا با او حرف زدم”

همیشه گذشته در جایی که نباید خود را نشان دهد، ظاهر می شود و از آن جایی که زندگی های امروزی آنلاین شده اند، ملاقات تصادفی با نامزد قبلی شاید بسیار محتمل باشد. اگر نامزد قبلی، شما را فراموش نکرده باشد، حتی باعث می شود که یک رابطه محکم از هر دو طرف دچار نوسان شود.

باید به طرفتان اطمینان دهید که همه چیز را در مورد گذشته به او گفته اید و همه چیز حل شده است و این مسئله تبدیل به سرطانی که شانس شما برای خوشبختی را خراب می کند، نشود. گذشته ها را فراموش کنید و تا حدی که برایتان مقدور است دیگر در مورد نامزد یا عشق قبلی تان حرفی نزنید.


امیدواریم موارد ذکر شده در بالا برای شما مفید و کاربردی باشد و از این که تا پایان مطلب “هرگز این پیام ها را نفرستید” از سایت اینجا زنونس با ما همراه شدید از شما سپاس گذاریم برای خواندن سایر مطالب بخش روانشناسی با ما همراه باشید.


سپیده
کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات، عاشق دنیای برنامه نویسی و کامپیوتر و فعالیت در زمینه های طراحی وب، تولید محتوا، محتوا گذاری، ترجمه، سئو، دیجیتال مارکتینگ و سوشیال مارکتینگ و آشنا با ابزار های گوگل مانند Google Analytics، Google trend و Google AdWords

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *