injazanoonas | اینجا زنونس

سیگار کشیدن افسانه پاکرو در ماشین؟!

سیگار کشیدن افسانه پاکرو در ماشین؟!

سیگار کشیدن افسانه پاکرو در ماشین؟!

در این مطلب از بخش چهره های سایت اینجا زنونس درباره ی سیگار کشیدن افسانه پاکرو در ماشین؟! و حواشی ای که در پی آن به وجود آمد می خوانید.

انتشار عکسی از افسانه پاکرو در رسانه ها و شبکه های اجتماعی حواشی زیادی به دنبال داشت که افسانه پاکرو به این حواشی پاسخ داد که در ادامه می خوانید.

سیگار کشیدن افسانه پاکرو در ماشین؟!

به تازگی بازیگر با استعداد و جوان کشورمون،خانم  افسانه پاکرو در فیلم کوتاه و اجتماعی (( فروشی )) به ایفای نقش پرداخته اند. محتوای این فیلم درباره ی سطحی نگری و ظاهر بینی امروز ما در جامعه ست.

در این فیلم سکانسی وجود داشت که افسانه پاکرو در حالی که در ماشین نشسته است سیگاری را روشن کرده و مشغول کشیدن آن می شود . عکس و ویدویی از این صحنه که در شبکه های اجتماعی انتشار پیدا کرد، باعث نگرانی طرفداران ایشون وکاربران شد و به همین خاطر او را مورد سرزنش قرار دادند.

پاسخ افسانه پاکرو به حواشی

واکنش افسانه پاکرو به حواشی پیش آمده

افسانه پاکرو به این نگرانی ها و حواشی این گونه پاسخ داد:عزیزان پیغامهای زیادی دریافت میکنم که چرا در این فیلم سیگار کشیدی. اول اینکه خیلی ممنونم از لطفی که به من دارین و دوست ندارید که سیگار در دست من حتی در فیلم ببینید،ولی میخوام بدونید که این صحنه ای از یک فیلم ۲۵ دقیقه ای است که اتفاقا درباره عادات  بد امروز برخی جوان هاست. از جمله سیگار کشیدن و عمل های افراطی زیبایی برای جلب توجه، که خوشبختانه در کشور های زیادی که اکران شده مورد توجه قرار گرفته. و در ضمن من به شدت از دود سیگار بدم میاد و برای بازی در این فیلم مجبور شدم که سیگار دستم بگیرم.

 

 


شکیلا فتاحی
من فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه تهران هستم و علاوه بر رشته ی خودم به کار در حوزه ی تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ بسیار علاقه مندم. اوقات فراغت خودم رو با فیلم دیدن، مطالعه، نواختن ساز پیانو و همچنین وقت گذروندن با دوستانم پر میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *