injazanoonas | اینجا زنونس

سخنان و نصایحی زیبا از استیو جابز برای تقویت انگیزه

سخنان و نصایحی زیبا از استیو جابز برای تقویت انگیزه

اینجا زنونس در این قسمت، سخنان و نصایحی زیبا از استیو جابز برای تقویت انگیزه و داشتن زندگی بهترارائه می کند. لطفا با ما همراه باشید.

استیو جابز

استیو پال جابز کارآفرین، مخترع، بنیان گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه ای اپل و یکی از چهره‌های پیشرو در صنعت رایانه بود. زندگی او پر بود از فراز و نشیب ها و سختی هایی که می توانست سد راه او برای رسیدن به ایده آل هایش باشند. اما او با با پافشاری بر عقاید محکمش و برنامه ریزی و پشتکار توانست از پر افتخار ترین و برجسته ترین انسان ها در تاریخ بشریت باشد و سازه های او زندگی را برای همه ی انسان ها آسان تر کند. خوب است که ما نیز نکات و سخنان این شخصیت را در زندگی به کار بگیریم تا بتوانیم به اهداف و زندگی ایده آل خود دست پیدا کنیم.


*بیشتر بخوانید: سخنانی زیبا از بیل گیتس


استیو جابز

سخنان و نصایحی زیبا از استیو جابز برای تقویت انگیزه

همه‌ی ما باید در زندگی فوق‌العاده باشیم؛ چراکه این زندگی ما است. زندگی کوتاه است و مرگ فرا می‌رسد. پس بهتر است کاری را انجام دهیم که ارزش زندگی‌ را داشته باشد.


هیچ کس تا امروز برنامه ای برای چاق شدن، شکست خوردن یا احمق بودن نداشته است زیرا این چیزها زمانی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید…


زمان شما محدود است،آن را با زندگی کردن در زندگی دیگران،هدر ندهید.


تصمیم گیری درمورد اینکه چه کاری انجام ندهی،به اندازه تصمیم گیری در مورد اینکه چه کاری انجام دهی مهم است.


جسارت اجرایی کردن ایده هایت را داشته باش وگرنه همیشه جهان پر بوده است ازترسو های خوش فکر.

زندگی بهتر


من معتقدم تقریبا نیمی از آنچه که کارآفرینان موفق را از افراد موفق جدا می کند، فقط پشتکار است


هرگز از امتحان کردن در انجام کار های جدید نترس و به خاطر بیاور کشتی نوح را آماتور ها و تایتانیک را حرفه ای ها ساختند اما عاقلت آن ها متفاوت بود


اگر بی هدف از خواب بیدار شدید؛ بهتر است برگردید و دوباره بخوابید


نمی توانی موفقیت را با پول بخری هزینش را با خواب کمتر،تلاش و تسلیم نشدن باید بدهی


کیفیت بسیار مهم‌تر و بهتر از کمیت است. اینکه به یک موفقیت فوق‌العاده برسید باارزش‌تر از پیروزی‌های کوتاه و موقت است.


شغل شما قرار است بخش عمده‌ای از زندگی‌تان باشد، فقط هنگامی از شغلتان احساس رضایت می‌کنید که باور داشته باشید کار بزرگی انجام می‌دهید. تنها راه موفقیت در کارهای بزرگ این است که آن‌ها را با عشق انجام دهید. اگر هنوز کاری را که عاشقش هستید پیدا نکرده‌اید، به جستجوی خود ادامه دهید. چیزهایی که به قلب و روح انسان مربوطند، همیشه راه خود را پیدا می‌کنند. عجله نکنید؛ روزی راه درست زندگی‌تان را پیدا می‌کنید.


«تمرکز و سادگی» مانتراهای من بوده‌اند. سادگی می‌تواند سخت‌تر از پیچیدگی باشد. برای سخت کار کردن باید ذهنتان را پاک‌ کنید تا مسائل برایتان ساده شوند.


من فکر می‌کنم اگر کاری انجام می‌دهید و خوب پیش می‌رود، نباید به آن اکتفا کنید. باید در پی کاری فوق‌العاده‌تر باشید، نه اینکه در آن ساکن شوید. به این فکر کنید که کار عالی و شگفت‌آور بعدی چیست.

************

برای خواندن جملات انگیزشی بیشتر بر روی لینک زیر کلیلک کنید:

هر گاه احساس بی انگیزگی کردید،این جملات را مرور کنید


شکیلا فتاحی
شکیلا فتاحی
من فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه تهران هستم و علاوه بر رشته ی خودم به کار در حوزه ی تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ بسیار علاقه مندم. اوقات فراغت خودم رو با فیلم دیدن، مطالعه، نواختن ساز پیانو و همچنین وقت گذروندن با دوستانم پر میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *