injazanoonas | اینجا زنونس

بهترین کانسیلر ها برای آرایش ملایم نوروز

بهترین کانسیلر ها برای آرایش ملایم نوروز

بهترین کانسیلر ها برای آرایش ملایم نوروز

در این مطلب از بخش آرایشی اینجا زنونس، بهترین کانسیلر ها برای آرایش ملایم نوروز را معرفی میکنیم. این کانسیلر ها بهترین ها در نوع خود هستند. با ما همراه باشید برای معرفی بهترین کانسیلر ها برای آرایش ملایم نوروز و آرایش روتین روزانه.

چرا کانسیلر استفاده می کنیم؟

صبح ها وقتی بیدار می شویم، زیر چشممان گود رفته یا پف کرده است. این اتفاق یکی از بدترین اتفاقات برای خانم ها است. مخصوصا اگر در نوروز برای ناهار جایی مهمان باشند. معمولا پف چشم با گذشت کمی زمان یا شستن صورت با آب یخ رفع می شود. اما گودی زیر چشم یا حلقه های سیاه به این سادگی رفع نمی شوند. کانسیلر راه حل رفع این گودی و تیرگی زیر چشم است.  کانسیلر مانند کرم پودر پوشانندگی دارد ولی برای زیر چشم ساخته شده است. یعنی آسیب کمتری به پوست میرساند. به دلیل حساسیت پوست دور چشم انتخاب کانسیلر خوب و اصل امر خیلی مهمی است.اول تفاوت کانسیلر و کالر کرکتور(color corrector) را بررسی می کنیم. سپس بهترین کانسیلر ها برای آرایش ملایم نوروز را معرفی می کنیم.

کانسیلر یا کالر کرکتور؟

کانسیلر در تناژ رنگ پوست و کرم پودر است ولی روشن تر و معمولا گودی زیر چشم را می پوشاند. کالرکرکتور اما برای خنثی کردن رنگ های اضافی پوست به کار می رود. در دایره رنگ، رنگ هایی که مقابل هم قرار دارند همدیگر را خنثی و تقویت می کنند.

چرخه رنگ

اگر زیر چشمتان تیره شده است می توانید قبل از کانسیلر از کالر کرکتور استفاده کنید. با استفاده از چرخه رنگ بالا کالر کرکتور مناسب را انتخاب کنید. بعد از پخش کالر کرکتور از کانسیلر برای پر کردن گودی استفاده کنید.

کانسیلر و کالر کرکتور

بهترین برند های کانسیلر

در زیر تعدادی از بهترین کانسیلر ها برای آرایش ملایم نوروز را معرفی می کنیم.

این برند ها عبارتند از:

رولوشن

برند رولوشن جزو برند های لوکس محسوب می شود. کانسیلر های سری  concealer & define جزو بهترین کانسیلر ها برای آرایش های حرفه ای هستند. همچنین برای آرایش های ملایم و روتین روزانه و نوروز نیز مناسب هستند.

کانسیلر رولوشن

میبلین

برند میبلین از برند های با کیفیت و با قیمت مناسب است. این برند سری کانسیلر های instant age rewind را ارائه داده است. این کانسیلر ها یکی از بهترین کانسیلر ها برای آرایش ملایم نوروز و آرایش روتین روزانه با قیمت مناسب و پوشش بالا هستند.

کانسیلر میبلین

کاتریس

برند کاتریس از برند های قیمت مناسب است. کانسیلر های سری Camouflage کاتریس از بهترین کانسیلر ها برای آرایش ملایم نوروز می باشند.

کانسیلر کاتریس

تمام این برند ها را می توانید از بوتیک های لوازم آرایش تهیه کنید.

برند کاتریس و میبلین با قیمت مناسب از گزینه های عالی برای خرید نوروز هستند.

در پست های آینده ویدیوی نحوه صحیح کانسیلر زدن را برای شما می آوریم.

ما را در اینجا زنونس با نظرات خود همراهی کنید.

 


اینجا زنونس
اینجا زنونس مجله ای علمی خبری در حوزه بانوان است که در زمینه های پزشکی زنان، مادران، آشپزی، خانه داری، سرگرمی، چهره ها، ورزش وتناسب اندام، خودآرایی و روانشناسی فعالیت دارد. امیدواریم مقالات ما برایتان کارآمد و مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *