injazanoonas | اینجا زنونس

آخرین جزئیات ساخت فیلم هیس پسرها فریاد نمی زنند

آخرین جزئیات ساخت فیلم هیس پسرها فریاد نمی زنند

آخرین جزئیات ساخت فیلم هیس پسرها فریاد نمی زنند ، را در اینجا زنونس برای شما قرار دادیم . شما می توانید آخرین مصاحبه پوران درخشنده کارگردان فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند را دررابطه با فیلم جدیدش را در این قسمت بخوانید.

آخرین جزئیات ساخت فیلم هیس پسرها فریاد نمی زنند

  • پوران درخشنده کارگردان سینمای ایران در مورد آخرین وضعیت فیلم سینمایی خود «هیس پسرها فریاد نمی‌زنند» گفت:

هم اکنون در مرحله پیش‌تولید کار هستیم، در واقع پیش‌تولید فیلم را آغاز کرده‌ایم اما متاسفانه در حال حاضر سینما ضربه سنگینی خورده است چرا که بازیگران اصلی که شاید تعدادشان به اندازه انگشتان دو دست نمی‌رسد همه مشغول فعالیت در سریال‌های شبکه نمایش خانگی هستند و ارشاد هم پشت سر هم مجوز این سریال‌ها را صادر می‌کند؛ آن‌هم در این فصل که فصل سینماست که به هرحال فیلم هایی مثل فیلم من نیاز دارد بازیگر خلاقی در آن حضور داشته باشد تا جواب پس بدهد؛ به همین منظور منتظر هستم تا ببینم چه بازیگرانی را می‌توانم کاندید کنم.
  • درخشنده در ادامه از انتخاب بازیگران صحبت کرد و گفت:

شهاب-حسینی

در حال حاضر شهاب حسینی را به عنوان بازیگر اصلی کار در نظر گرفته‌ام که باید بتوانم با او در این باره مذاکره کنم و اگر شرایط مساعد باشد بازیگر اصلی در ذهن من، اوست. هنوز کست خود را نبسته‌ام و منتظر هستم شرایط مهیا شود تا همه بازیگران را با هم انتخاب کنم.

  • پوران درخشنده درمورد زمان کلید زدن کار بیان کرد:

سعی می‌کنم هم‌زمان با پیش‌تولید کار را کلید بزنم تا موازی با تمرینات کار را آغازکنیم.

  • او در پایان اشاره کوتاهی به داستان فیلم کرد:

«هیس پسرها فریاد نمی‌زنند» پنج کاراکتر اصلی آقا دارد و همگی در رده سنی ۳۰ تا ۳۵ سال هستند که به دو دوره زندگی آنها در این فیلم خواهیم پرداخت، یعنی کودکی و حال حاضر آنها یعنی بزرگسالی‌شان.


سپیده
کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات، عاشق دنیای برنامه نویسی و کامپیوتر و فعالیت در زمینه های طراحی وب، تولید محتوا، محتوا گذاری، ترجمه، سئو، دیجیتال مارکتینگ و سوشیال مارکتینگ و آشنا با ابزار های گوگل مانند Google Analytics، Google trend و Google AdWords

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *