در مطالب قبلی اینجا زنونس به معرفی انواع کرم پودر و کرم پودر های مناسب پوست خشک پرداختیم. این بار بهترین کرم پودر های مناسب پوست معمولی را معرفی می کنیم. با ما در اینجا زنونس همراه باشید تا بتوانید مناسب ترین کرم پودر را برای پوست خود پیدا کنید.

برند Bourjois

برند بورژوا برای پوست های معمولی دو سری کرم پودر ارائه داده است. سری Healthy Mix و ۱۲۳ perfect foundation. هردوی این سری ها قیمت مناسبی دارند و به خوبی روی پوست های معمولی می نشینند. برای نتیجه بهتر، پوست های مختلط روی نقاط T از پودر فیکس استفاده کنند تا چربی اضافه خنثی شود.

 

بورژوا پوست معمولی

بورژوا پوست معمولی 123

برند Clinique

برند کلینیک یک برند شناخته شده در زمینه مواد آرایشی و بهداشتی است. این برند برای پوست های معمولی کرم پودر های سری Even Better را ارائه داده است. این کرم پودر ها دارای SPF 15 نیز می باشند و برای مدت زمان کوتاه در آفتاب مناسب هستند.

کلینیک پوست معمولی

برند MAC Studio

برند مک استودیو برای پوست های معمولی کرم پودر های سری Fix Fluid را ارائه کرده است. این کرم پودر ها با تناژ های مختلف برای انواع رنگ پوست در بازار موجود هستند و جزو بهترین برند کرم پودر های مناسب پوست معمولی هستد. این کرم پودر دارای SPF 15  می باشد و برای روز های آفتابی انتخاب خوبی است. همچنین می توانید با استفاده از پودر فیکس آن را به مدت طولانی تری روی صورت خود فیکس کنید.

مک استودیو پوست معمولی

برند My

برند مای یک برند ایرانی است که تحت لیسانس شرکت کال و کو آلمان در زمینه محصولات بهداشتی و آرایشی فعالیت می کند. با وجود ایرانی بودن وتصوری که از برند های آرایشی ایرانی وجود دارد، برند مای توانسته است به خوبی رضایت مشتریان را جلب کند. این برند برای پوست های معمولی دو سری کرم پودر تولید کرده است. سری long lasting make-up و سری ideal cover. این دو سری از کرم پودر های مای را می توانید از داروخانه ها یا لوازم آرایشی فروشی ها تهیه کنید.

مای پوست معمولی 1

مای پوست معمولی 2

 

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید: