با اینجا زنونس همراه باشید با تزیین سالاد الویه با جدیدترین ایده ها. الویه از جمله غذاهای سرد مناسب پذیرایی در مهمانی ها به ویژه تولد ها است، زیرا به راحتی می توانید آن را به طرح دلخواه خود در آورید. در اینجا ما چند مدل از تزیین این غذای خوشمزه و جذاب را برای شما عزیزان قرار داریم.

تزیین سالاد الویه با جدیدترین ایده ها


سالاد الویه قالبی تک نفره

یکی از روش های تزیین سالاد الویه به صورت قالبی تک نفره می باشد، اما باید توجه کنید که این روش به دلیل فضایی که اشغال می کند برای مهمانی های خودمانی و کوچک مناسب تر است.

 

سالاد الویه 4

سالاد الویه 1


سالاد الویه شارلوت

یکی دیگر از روش های تزیین سالاد الویه با جدیدترین ایده ها، مدل شارلوت می باشد که علاوه بر شبیه بودن به کیک، شبیه رولت نیز می باشد. این مدل نیز ماند سایر مدل ها دارای زیبایی خاص خود است.

 

شارلوت الویه

شارلوت الویه 1


سالاد الویه به شکل کیک

از جمله روش های دیگر تزیین سلاد الویه روش تزیین به شکل کیک می باشد که به دلیل زیبایی خاصی که دارد برای جشن ها خصوصا جشن تولد پیشنهاد مناسبی است.

 

سالاد الویه

سالاد الویه5


سالاد الویه رولی

رولت سالاد الویه یا سالاد الویه رولی پرطرفدار ترین روش برای تزیین سالاد الویه می باشد. زیرا نه تنها درست کردن آن راحت است بلکه سرو آن نیز آسان تر از روش ها ی قبلی است.

 

رولت الویه 1

رولت الویه


امیدواریم ازمطالب مربوط به تزیین سالاد الویه با جدیدترین ایده ها لذت برده باشید.

آیا علاقه به عضو شدن در یک گروه تلگرام آشپزی را دارید تا هرگونه سوالی که برای شما پیش می‌آید را در لحظه پاسخ دهند و در یک جو دوستانه و صمیمی به بحث در زمینه آشپزی بپردازید؟

با پیوستن به این گروه شما همواره  یک کتاب کامل آشپزی همراه خود خواهید داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک گروه تلگرام آشپزی کلیک کنید.

 

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید: