injazanoonas | اینجا زنونس

آشنایی با پد های قابل شستشو

آشنایی با پد های قابل شستشو

پد-قابل-شستشو

ما در اینجا زنونس شما را دعوت می کنیم به آشنایی با پد های قابل شستشو. این پد ها که از جمله محصولات بهداشتی دوران قاعدگی به شمار می روند، به دلیل کم هزینه بودن و حساسیت کمی که ایجاد می کنند مورد توجه  خیلی ها قرار گرفته است.

پد قابل شستشو چیست ؟

پدهای قابل شستشو مانند پد های یک بار مصرف از مواد شیمیایی ساخته نشده و بوهایی مانند آنچه زنان به هنگام استفاده از نوارهای بهداشتی و در هنگام جذب خون توسط آن ها حس می کنند، ندارند.

جنس پد های قابل شستشو از پارچه های جذب کننده مانند پنبه و الیاف های نازک است. این پد ها باید به طور منظم شسته شوند و ممکن است کمی حجیم تر و بزرگ تر از پد های یک بار مصرف باشند.

تفاوت پد قابل شستشو با پد یک بار مصرف

  • پد های قابل شستشو دارای بال هایی هستند که در محل قرار می گیرند. در آن ها مانند پد یکبار مصرف یا همان نوار بهداشتی از چسب استفاده نشده است.
  • پد های قابل شستشو تمایل به “تنفس” بهتری نسبت به یکبار مصرف دارند، زیرا آنها از پلاستیک ساخته نمی شوند.
  • اگر چه برخی از این پد ها دارای یک پوشش تنفس ضد آب اند اما این باعث می شود آنها راحت تر از یکبار مصرف باشند.
  • این پد ها سرگرم کننده تر از یکبار مصرف هستند زیرا شما می توانید آنها را در انواع رنگ ها و چاپ های مختلف برای مطابقت با سبک شخصی خود دریافت کنید.
  • همچنین می توانید مقدار قابل توجهی پول را در مقایسه با خرید پد های یکبار مصرف صرفه جویی کنید.
  •  شما می توانید پد قابل شستشو را درون یک کیسه ی مرطوب قرار دهید تا به خانه برسید و بتوانید آن را بشویید .

انواع محصولات بهداشتی یک بار مصرف برای قاعدگی

عمر پد قابل شستشو چقدر است؟

اگر به درستی از آن ها مراقبت  شود، پد ها تا پنج سال قابل استفاده اند.

برخی از مردم می گویند که عمر آن ها حتی طولانی تر از پنج سال است. این برآورد پنج سال بر اساس این فرض است که شما در حدود ۱۰ پد داشته باشید.

نحوه ی استفاده از پد قابل شستشو

نحوه استفاده

این بسیار فردی است که بسته به جریان خون ریزی و نوع پد شما است اما توصیه می شود که برای رعایت بهداشت و سلامتی پد خود را هر چهار تا شش ساعت تغییر دهد.

نحوه ی شستشوی پد قابل شستشو

نحوه-شستشو

شما می توانید از همان مواد شوینده ای که برای شستن لباس ها، ملافه، حوله ها و غیره استفاده می کنید استفاده کنید. همچنین می توانید از هر نوع صابونی که دوست دارید استفاده کنید.

برای جلوگیری از لک شدن پد ها به مدت نیم ساعت هر پد استفاده شده را در آب سرد بخیسانید و سپس بشویید و در برابر خورشید قرار دهید تا خشک شوند.

آیا می توان بلافاصله پس از زایمان از این پد استفاده کرد؟

پد های قابل شستشو یک انتخاب بسیار عالی برای آسایش پس از زایمان، به ویژه پد های طولانی تر و ضخیم تر است.

آیا می توان پد قابل شستشو را هنگام شنا پوشید؟

متاسفانه نه.

درست مانند پد های یکبار مصرف، پد های قابل شستشو آب را جذب می کنند و آنها را برای حفاظت بی اثر می کنند. با این حال، فنجان قاعدگی یک جایگزین عالی است.


سپیده
کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات، عاشق دنیای برنامه نویسی و کامپیوتر و فعالیت در زمینه های طراحی وب، تولید محتوا، محتوا گذاری، ترجمه، سئو، دیجیتال مارکتینگ و سوشیال مارکتینگ و آشنا با ابزار های گوگل مانند Google Analytics، Google trend و Google AdWords

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *