injazanoonas | اینجا زنونس

انواع تم های تولد دخترانه

انواع تم های تولد دخترانه

انواع تم های تولد دخترانه

یکی از زیباترین اتفاقات سال در زندگی هر شخصی ،روز تولد است.در فرهنگ ها معمولا این روز را جشن می گیرند.برای جشن تولد به یک سری نکات باید توجه داشت. مثل تم تولد،کیک،هدیه. در اینجا زنونس به بررسی انواع تم های تولد دخترانه پرداختیم .ودر ادامه نکات لازم برای برگزاری تولدی خوب را بیان کردیم.

تم تولد

اولین نکته قابل توجه در انتخاب تم تولد جنسیت است. که ما در اینجا زنونس به بررسی انواع تم های تولد دخترانه پرداختیم.علاوه بر جنسیت  به دوعامل:

 • روحیات و علاقه مندی.
 •  سن.

هم باید توجه کرد.

 • روحیات و علاقه مندی:

از علایق فرزند خود در انتخاب تم تولد بهره بگیرید .به عنوان مثال انیمیشن مورد علاقه فرزندتان ، رشته ورزشی مورد علاقه اش، رنگ مورد علاقه اش.

اگر فرزند شما به ورزش باله علاقه دارد،.انتخاب تم بالرین میتواند بهترین انتخاب شما باشد.

رنگ صورتی برای دختران در میان رنگها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

اگر دختربچه شما به رنگ صورتی و کاراکتر یک انیمیشن مثل  سیندرلا (با رنگ آبی)علاقه دارد،. قطعا انتخاب تم کاراکتر مورد علاقه  انتخاب بهتری نسبت به تم صورتی ساده است.

 • سن:

تم انتخابی باید بر اساس سن فرزندتان باشد. در صورتیکه یک تم بزرگسال را برای مراسم  تولد یک کودک در نظر بگیرید .شاید مهمان ها و افراد بزرگسال در مراسم تولد از تم انتخابی راضی باشند. ولی آن جشن برای کودک شما لذت بخش نخواهد بود. هدف اصلی  شاد کردن فرزندتان و برگزاری جشنی به یادماندنی برای او است.

 

و درنتیجه باید گفت که علاقه اصلی ترین مورد در میان دو عوامل ذکر شده است. چون می توانید با در نظر گرفتن علایق فرزندتان مهم بودن او را نشان دهید. و توجه تان به او  را بیان کنید.

در ادامه چند مدل تم تولد را برایتان آوردیم.

تولد

تولد

تولد..

تولد...

تم...

تم.

تم

تولد

تولد..

زرد.

زرد

نکاتی در مورد جشن تولد:

 • دخترهایی که به پرنسس‌های کارتونی علاقه‌مند هستند، .وجود یک چتر جادویی، کالسکه زرین، تاج نقره‌ای و غیره همه یادآور زندگی رویایی پرنسس‌هایی است .که بارها و بارها در کارتون‌ها و انیمیشن ها دنبال کرده‌اند.حتی می‌توان با تهیه کردن لباسی پرنسسی و آرایش موی متناسب با تاج پرنسس، فضای تولد را به زندگی پرنسسی ایده آلشان نزدیک تر میکند.
 • برخی از کودکان زودتر از هم دوره‌های خود، مایل به شبیه‌سازی زندگی بزرگترها هستند. آن‌ها کفش‌های پاشنه بلند بزرگترها را پوشیده و ساعت‌ها مقابل آینه با لباس‌ها و زیورآلات مشغول هستند.برای سورپرایز کردن این کودکان، می‌توان تم تولد را کمی جدی‌تری انتخاب کرد. استفاده از رنگ‌های قرمز و تند و نزدیک‌تر به دنیای نوجوانی و جوانی، این کودکان را شاد خواهد ساخت.
 • اگر میخواهید برای دختر خود که به سنین نوجوانی وارد شده جشن تولد برگزارکنید لازم است که با احتیاط بیشتری تم تولد انتخاب کنید.برای نوجوانان، تم‌ تولد  می‌توانند ترکیبی از رنگ‌های صورتی، بنفش، یاسی، سفید، طلایی و … باشند.
 • عده ای از نوجوانان تمایل دارند. به سرعت وارد دنیای بزرگسالی شوند.این نوجوانان مایل به داشتن تم‌های تولد بزرگسال هستند. در این تم ها  رنگ‌هایی تیره تر و غیراصلی به کار برده می‌شود.
 • نوجوانان  در جشن تولد ، بیشتر به سمت بادکنک آرایی تمایل پیدا خواهند کرد. و استفاده بیشتری از بادکنک‌های رنگی براق و مات در طراحی فضای جشن تولد می‌شود.
 • استفاده از تم گل‌های خاکستری و سرخ استفاده شود. این تم تولد دخترانه برای دختران نوجوان با احساسات لطیف و ظریف فوق العاده مناسب و عالی به نظر می‌رسد.

در ادامه همراه اینجا زنونس باشید با حاشیه های تولد.

نوشیدنی و فینگرفودهای متناسب با تم تولد

اگر بخواهید شور و شوق بیشتری در جشن تولد دختر خود چه کودک باشد. و چه نوجوان ایجاد شود،. روش‌های دیگری نیز وجود دارد. می‌توانید با تهیه نوشیدنی‌هایی به رنگ تم تولدی که انتخاب کرده‌اید،. یک فضای جذاب در بخش پذیرایی جشن تولد به وجود آورد.

به همین صورت، می‌توان با تهیه فینگرفودها و شیرینی‌های کاپ کیکی به رنگ تم تولد دخترانه خود، میز پذیرایی جشن تولد را همگام با تمام اجزای به کار رفته در تم جشن کند.

آماده کردن غذا برای جشن تولد دخترانه

برای پذیرایی در جشن تولد کودک خود، بهتر است .سراغ خوراکی‌هایی بروید که علاوه بر خوشمزه بودن، سالم نیز باشند. از تدارک دیدن غذاهایی که ممکن است .مهمان‌های کوچکتان نسبت به آن حساسیت داشته‌باشند،.بپرهیزید. هنگام دعوت کردن مهمان‌ها برای جشن تولد، بهتر است از مادر و پدر کودکان بپرسید.که فرزندشان نسبت به چه ماده‌ی خوراکی حساس است. از طبخ غذاهایی که خوردن آن دشوار است،.دوری کنید. به عنوان مثال بهتر است .غذایتان استخوان نداشته‌باشد. معده بچه‌ها کوچکتر از معده‌ی بزرگسالان است .و به همین دلیل شما می‌توانید غذای کمتر به عنوان وعده اصلی طبخ کنید. و در عوض میان وعده‌های متنوعی را برای آنان در نظر بگیرید.

دفترچه خاطرات  تولد

می‌توان به همراه تم تولد، با خرید دفترچه خاطرات  تولد، در پایان برگزاری جشن از میهمانان خواست .تا جمله‌ای زیبا و یا به طور کلی هر آن چه دوست می‌دارند،. در تقدیم به کودک یا نوجوانی که تولدش را جشن گرفته‌اند،. یادداشت کنند. این دفترچه دست به دست در مراسم جشن چرخیده .و در نهایت به یادگار و گنجینه‌ای ارزشمند از آن سال تبدیل می‌شود.

 

 انتخاب سرگرمی برای جشن تولد دخترانه

نمی‌توان از بچه‌ها انتظار داشت. تمام مدت جشن تولد یک جا بنشینند .و برای سرگرم کردن آن‌ها نیز بهتر است .برنامه مناسبی تدارک ببینید. به عنوان مثال می‌توانید زمینه انجام بازی‌های گروهی رو برای آن‌ها مهیا کنید. بهتر است .این بازی‌ها پرهیجان باشد تا کودکتان در روز تولدش بیش از پیش ذوق‌زده شود.

انتخاب لباس مناسب برای جشن تولد دخترانه

علاوه بر چیدمان جشن تولد، کادو و غذاهای مناسب برای جشن تولد، به ظاهر خود و فرزندتان نیز توجه کنید. این جشن تولد قرار است .خاطره‌ساز باشد؛ .بنابراین با ظاهری آراسته در آن حاضر شوید تا بعدها با دیدن عکس‌های جشن تولد، دلتان نخواهد ای کاش لباس بهتری به تن داشتید .و یا به شکل دیگری در آن حاضر می‌شدید.

چند روز قبل درباره لباس خود در جشن تولد تصمیم بگیرید. بسته به فصل و سلیقه‌تان می‌توانیداز بلوز و دامن های کلوش، پلیسه و فون شیک و زیبا و یا شومیز و شلوار استفاده کنید. بهتر است از پیراهن تنها در شرایطی استفاده کنید که تم تولد کودک نیمه‌رسمی است. در غیر این صورت بهتر است .خیلی لباستان خودمانی نباشد. رنگ لباس و آرایشتان را نیز با توجه به تم تولد دخترانه خود انتخاب کنید.

 انتخاب هدیه برای مهمانان جشن تولد دخترانه

به عنوان آخرین قدم، شما می‌توانید کادوی کوچکی را در پایان جشن تولد به مهمانانتان هدیه بدهید. این هدیه می‌تواند مرتبط با تم تولد کودکتان باشد و یا این که به آن ارتباطی نداشته‌باشد. شما می‌توانید در حین جشن تولد تعدادی کاردستی درست کنید .و آن‌ها را به مهمانانتان هدیه بدهید. با این حال اگر فکر می‌کنید. وقت و فضای کافی برای انجام این کار را در اختیار ندارید،. می‌توانید .کادوهای کوچکی را خریده. و به مهمانانتان به عنوان یادبود هدیه بدهید.

در پست دیگر میتوانید انواع تم های تولد پسرانه را مشاهده کنید 🙂

 


اینجا زنونس
اینجا زنونس
اینجا زنونس مجله ای علمی خبری در حوزه بانوان است که در زمینه های پزشکی زنان، مادران، آشپزی، خانه داری، سرگرمی، چهره ها، ورزش وتناسب اندام، خودآرایی و روانشناسی فعالیت دارد. امیدواریم مقالات ما برایتان کارآمد و مفید باشد.

2 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

 • Avatar مد زنانه گفت:

  سلام. سایت زیبایی دارین.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *