در پست های قبلی اینجا زنونس انواع کرم پودر را معرفی کردیم. امروز برای آشنایی با نحوه صحیح زدن کرم پودر با اسفنج به همراه ویدیو همراه ما باشید.

اسفنج آرایشی چیست؟

اسفنج آرایشی یا بلندر(blender) به پد های ابری گفته می شود که برای پخش کردن کرم پودر روی صورت استفاده می شوند. از بلندر برای بخش کردن سایر مواد آرایشی کرمی نیز می توان استفاده کرد. همچنین برای زدن پودر فیکس هم انتخاب مناسبی هستند. بهترین نوع این اسفنج ها اسفنج های تخم مرغی هستند.

برای سرعت بخشیدن به روند آرایش و پخش شدن مناسب آن روی صورت بلندر ها بهترین گزینه ممکن هستند. بلندر ها به خوبی کرم پودر را پخش می کنند و برای آرایشی زیبا مخصوصا در ایامی مهم مثل نوروز مناسب هستند. بهتر است بجای براش از بلندر استفاده کنیم. اما برای نتیجه خوب باید نکاتی رعایت شود که در نحوه صحیح زدن کرم پودر با اسفنج به همراه ویدیو آن ها را بیان می کنیم.

بیوتی بلندر

چه مارکی بهتر است؟

بلندر ها مارک های مختلفی دارند. بلندر اصل و بهترین نوع بلندر متعلق به شرکت Beauty Blender می باشد. این شرکت بلندر های مختلف را با درجه های کیفی و سایز های مختلف ارائه کرده است. بهترین نوع بیوتی بلندر رنگ مشکی آن است که به Beauty Blender pro معروف است. برند های دیگر مانند کایلی نیز بلندر های خود را دارند. من از بلندر هانی هیر( honey hair) استفاده می کنم و با وجود قیمت مناسب واقعا کیفیت عالی ای دارد و به خوبی کرم پودر را پخش می کند و برای یک آرایش روتین و روزانه و حتی آرایش های حساس مانند آرایش مهمانی و نوروز نیز مناسب است.

بیوتی بلندر پرو

نحوه صحیح زدن کرم پودر با اسفنج به همراه ویدیو

در ویدیوی زیر ریا آن سیلویا، مدیر و سازنده بیوتی بلندر نحوه کار با این اسفنج و همچنین مزیت آن نسبت به سایر روش ها را توضیح می دهد.

در این ویدیو می بینیم که استفاده از براش ها خط براش را صورت می گذارد و مواد آرایشی زیادی نیز هدر می رود. انگشت نیز زمان زیادی می گیرد و به خوبی محو نمی شود و در آخر نتیجه مطلوبی ندارد. اسفنج های تخت هم با بیش از حد جذب کردن مواد آرایشی عملا تاثیری ندارند. اما بیوتی بلندر به خوبی می تواند کرم پودر را روی پوست پخش کرده و در نهایت به پوست ظاهری صاف و یک دست ببخشد. قبل از استفاده حتما بلندر خود را با آب مرطوب کنید. در این صورت مواد آرایشی روی بلندر باقی می مانند و کمتر جذب آن می شوند و به خوبی نیز روی پوست می نشینند. از این بلند ها می توانید برای آرایش نوروز که نیاز به سرعت و نتیجه عالی دارد استفاده کنید.
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید: