injazanoonas | اینجا زنونس

چگونه بفهمیم پسری عاشقمان شده است

چگونه بفهمیم پسری عاشقمان شده است

چگونه بفهمیم پسری عاشقمان شده است
سایت اینجا زنونس مطلبی را با مضمون اینکه چگونه بفهمیم پسری عاشقمان شده است برای آشنایی و راهنمایی شما در بخش روانشناسی آماده کرده است. ممکن است برایتان پیش آمده باشد که حس کنید در دانشگاه، محل کار یا در فامیل پسری هست که به شما علاقه دارد و شما بخواهید که از این موضوع سردربیاورید و مطمئن شوید. مرد ها معمولا زمانی که به خانمی علاقه مند می شوند به صورت خود آگاه و ناخودآگاه رفتار هایی را از خود نشان می دهند که ما در این قسمت به برخی از این نشانه ها می پردازیم.

نشانه هایی که به ما می گوید پسری عاشقمان شده است

 پسری که عاشقمان شده

ارتباط چشمی

روانشناسان دریافته‌ اند که ارتباط مستقیمی بین عشق و تماس چشمی  وجود دارد. زمانی که پسری که عاشقتان شده در کنارتان یا در حای گفتگو با شماست،مدت زیادی به چشمان شما خیره شده و شما را عمیقا نگاه می کند .
 مردمک های چشمش  می درخشد و شوق وعلاقه زیادی دارند که با شما صمیمی شوند. او می خواهد از تک تک لحظه هایی که با شماست نهایت استفاده را ببرد.

لبخند محبت آمیز

فردی که دیگری را دوست دارد، ناخودآگاه و حتی بدون آن که خودش متوجه باشد، به او لبخند می‌زند. لبخند او محبت آمیز،از ته دل و واقعی به نظر می رسد. وقتی کسی به زور لبخند بزند و بخندد به معنی آن است که او به اجبار سعی می کند که مودب به نظر برسد. شما می توانید تفاوت این دو مورد را به راحتی متوجه شوید.او همیشه از این که با شما هم کلام شود حتی اگر موضوع جالبی هم برای صحبت در میان نباشد  لذت می برد.

دستپاچه شدن هنگام صحبت با شما

پسری که شما را دوست دارد ممکن است به هنگام صحبت با شما  به لکنت بیفتد،زبانش بند بیاید و کمی دستپاچه و عصبی به نظر برسد چون او نمی تواند واژه های مورد نظرش را به راحتی پیدا کند. این موضوع به شرطی نشانه ی خوبی است که موقتی باشد،چون برخی مردان آنقدر عصبی هستند که هرگز نمی‌توانند در حضور یک دختر راحت باشند.

توجه ویژه ای به شما دارد و شما را در الویت قرار می دهد

اگر کسی را دوست داشته باشیم حتی اگر سرمان شلوغ باشد سعی می کنیم که برای او وقت وجور کنیم. پسری که عاشقتان است بخش اعظمی از توجهش به خصوص در یک مکالمه دو نفره به شماست.همچنین او نیاز ها،خواسته ها و مشکلات شما را بر خود مقدم می داند. او در شرایط سخت به کمک شما می آید و از شما حمایت می کند حتی اگر خودش دچار مشکل شود و در شرایط بدی قرار گیرد.

روی شما غیرت دارد

حسادت

اگر تصادفاً درباره ی مرد دیگری حرف بزنید، او به سرعت حسود و غیرتی می‌شود. این واکنش حسادت‌آمیز جرقه‌ای است که نشان می‌دهد او مخفیانه به شما علاقه دارد.

دانستن نظر و سلیقه ی شما برای او مهم است

پسری که به شما علاقه مند است، سعی می کند نظر شما را در مورد چیز های مختلف و  بعضی از کارهایش جویا شود و می خواهد بداند به چه فکر می کنید. او برای نظرات و افکارتان ارزش قائل می‌شود.

سعی در خنداندن شما دارند

خنداندن

اگر شخص مورد نظر فرد آرام و ترسویی نباشد، سعی می کند با گفتن خاطره ها ، جوک های بامزه و حتی دست انداختن شما طوری که باعث برخوردن به شما نشود شما را به خنده وادارد.

 به تیپ و ظاهرشان در ملاقات با شما اهمیت زیادی می دهند

از نشانه‌های علاقه ی یک پسر به شما این است که به آراستگی ظاهرش در ملاقات با شما اهمیت زیادی می‌دهد. او دوست دارد جلوی شما جذاب، خوشتیپ و آراسته به نظر برسد. یکی از مواردی که بسیار در جذابیت ظاهر مردان تاثیر گذار است موهایشان است به همین خاطر آن ها به زیبایی و حالت موهای خود اهمیت زیادی می دهند و برای این که به چشم طرف مقابلشان جذاب به نظر بیایند دستانشان را در موهایشان فرو می برند. همچنین  برای ملاقات با شما برنامه ریزی می‌کنند که مرتب باشند،  لباس مناسبی به تن داشته باشند و کفش‌هایشان تمیز باشد!

آراستگی

سعی می کند مثل یک جنتلمن رفتار کند

آن پسر سعی در انجام کارهایی دارد که یک جنتلمن واقعی برای یک خانم انجام می دهد. اگر شما رفتار هایی مانند اینکه: صندلی را برایتان بیرون می‌کشد، کتش را به شما می‌دهد تا سرما نخورید،اصرار می کند شما را با ماشینش به مقصدتان برساند و هر کاری می‌کند تا شما را تحت تاثیر قرار دهد و شما احساس خاص بودن پیدا کنید از پسر مورد نظر دید، بدانید که به احتمال زیاد به شما علاقه دارد.

جنتلمن

در شبکه‌های مجازی شما را دنبال می‌کند

پسری که به شما علاقمند شده است دوست دارد تا حد امکان در جریان همه فعالیت‌های شما حتی فعالیت‌های شما در شبکه مجازی و اطلاعاتی که در آنجا به اشتراک می‌گذارید باشد. پس اگر پسری به طور پیوسته پیگیر صفحات مجازی شما بود احتمال دارد عاشقتان شده باشد.

شبکه های مجازی

همه جزئیات رفتار و گفتار و علایق  شما را به یاد دارند

پسری که واقعاً به شما علاقه مند است روز تولد، رنگ و غذای مورد علاقه تان و همین طور جاهایی که دوست دارید بروید ، تک تک حرف‌هایی را که می‌زنید ، کارهایی را که انجام می‌دهید، به یاد می‌سپارد. او تمام این جزئیات ریز را به خاطر می‌سپارد تا بتواند با کارهای خارق‌العاده‌ای که برایتان انجام می‌دهد، غافلگیرتان کند.

دوست دارد بیشتر با شما در ارتباط باشد

اگر هرجا می‌ روید پسر موردنظر سر راهتان سبز می‌شود و به هر بهانه ای می خواهد  سر صحبت را با شما باز کند، مطمئنا باشید علاقه ای در میان است.در هنگام مکالمه ی تلفنی زمانی که به نظر می‌آید، مکالمه رو به اتمام است، نهایت سعی خود را می‌کند تا باز هم آن را ادامه دهد. تلاش برای طولانی کردن این گفتگوهای دونفره کاملاً مشخص است.


شکیلا فتاحی
من فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه تهران هستم و علاوه بر رشته ی خودم به کار در حوزه ی تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ بسیار علاقه مندم. اوقات فراغت خودم رو با فیلم دیدن، مطالعه، نواختن ساز پیانو و همچنین وقت گذروندن با دوستانم پر میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *