injazanoonas | اینجا زنونس

ساخت شمع برای سفره هفت سین نوروز

ساخت شمع برای سفره هفت سین نوروز

ساخت شمع برای سفره سین نوروز

در این مطلب از سایت اینجا زنونس می توانید درمورد ساخت شمع برای سفره هفت سین نوروز بخوانید. ساخت شمع های زیبا می تواند رنگی زیبا به سفره هفت سین نوروزی شما ببخشد. برای یادگیری تزئین شمع سفره هفت سین ما را در سایت اینجا زنونس دنبال کنید.

ساخت شمع برای سفره هفت سین نوروز

برای یادگیری ساخت شمع برای سفره هفت سین نوروز ادامه مطلب را مطالعه کنید.

وسایل مورد نیاز ساخت شمع برای سفره هفت سین نوروز

شمع ساده به تعداد دلخواه

شمع ساده به تعداد دلخواه

روبان به رنگ دلخواه

روبان به رنگ دلخواه

کاغذ روغنی آشپزی

کاغذ روغنی آشپزی

قیچی

قیچی

اتو

اتو

مراحل ساخت شمع برای سفره هفت سین نوروز

مرحله اول:

کاغذ روغنی آشپزی را متناسب با اندازه شمع با طول و عرض مناسب ببرید.

مرحله اول

مرحله دوم:

به شیوه ی دلخواهتان روبان را دور شمع بپیچید.

مرحله دوم

مرحله سوم:

کاغذ روغنی آشپزی را دور شمع و روبانی که دور آن پیچیده اید، بپیچید. دقت کنید که نظم روبان پیچیده شده دور آن بهم نخورد. حال اتو را که کمی داغ شده به آرامی روی شمع بکشید اما مواظب باشید که حرارت اتو شمع را آب نکند.

مرحله سوم

مرحله چهارم:

سپس کاغذ را از دور شمع بردارید. می بینید که روبان به زیبایی به دور شمع چسبیده است. می توانید نمونه هایی از شمع های ساخته شده با این روش را در ادامه مشاهده کنید.

مرحله چهارم1 مرحله چهارم2 مرحله چهارم3

یک ایده ی خلاقانه در تزیین شمع های عید استفاده از دانه های شکر است. به سادگی می توانید شمع های شکری مقرون به صرفه را خودتان بسازید.

برای این کار نیاز به چسب چوب بی رنگ و دانه های شکر دارید، سطح شمع ها را با چسب بی رنگ بپوشانید و در ظرف شکر بغلطانید پس از خشک شدن شکرهای اضافی آن با قلم مو به آرامی جدا کنید، شمع شکری شما آماده است!

شما می توانید برای یادگیری شیوه های جذاب و زیبای تزئین شمع به مطلب ” شیوه های تزئین شمع برای سفره هفت سین” در سایت اینجا زنونس مراجعه کنید.

امیدواریم از مطالعه این مطلب در سایت  اینجا زنونس راضی بوده باشید.

آذین نداف فهمیده
کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه تهران، دانشجوی کارشناسی ارشد MBA دانشگاه تهران، فعال در زمینه های طراحی وب سایت، سئو، SMO، تولید محتوا، بازاریابی محتوا، Digital marketing، آشنا با ابزارهای Google Analytics و Google Trends، تجربه کار در زمینه حسابداری(کار با نرم افزار Excel) و مسلط به برنامه های Word و Power Point

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *