آموزش ساخت کاردستی برای روز پدر را به شما عزیزان تقدیم می کند:در این نوشته انواع کارت تبریک های ساده آموزش داده شده است که  شما می توانید از آموزش های این نوشته علاوه بر کارت تبریک و کارت روی هدیه به دو صورت دیگر هم استفاده کنید:

۱- به سادگی با قرار دادن عکس بچه ها در قسمت عکس کارت آن را تبدیل به قاب عکسی کنید که پدر ها بتوانند روی میز کارشان بگذارند .

روز پدر6

۲- می توانید این کارت ها را روی بوم یا مقوای ضخیم و… بچسبانید و آن ها را تبدیل به کاردستی تابلو نمایید و برای روز پدر به پدران مهربان و زحمتکش هدیه بدهید

آموزش ساخت کارت تبریک:

طرز ساخت تمام این کاردستی ها به صورت کلاژ یا کولاژ ( تکه چسبانی ) می باشد و از چسباندن اجزای کارت تبریک روی هم با چسب مایع درست می شود. تنها نکته برای درست کردن کلاژ این است که از لایه های زیر به سمت لایه های رو تر تکه ها را بچسبانید.

مواد لازم برای کاردستی :

مقوا در طرح و رنگ مورد نظر

کاغذ رنگی و کاغذ کادو

چسب و قیچی

لوازم تزیینی مثل پاپیون ، تور ، روبان ، منجوق ، پولک ، گلهای مصنوعی ، عکس های خانوادگی، عگس های قدیمی ، نخ یا کاموا ، دکمه ، پارچه و…. هر چیز دیگر! که می پسندید. خلاقیت شما تعیین می کند که چه ترکیبی را برای تزیینات استفاده کنید.

در کارت تبریک بالا برای روی پدر از مقوای سفید، سیاه و قرمز استفاده شده وتور سفید و پاپیون پارچه ای هم برای زیباتر شدن کارت  به آن اضافه شده است.

نکته : تمام کارت تبریک های این نوشته یک بخش عکس دارند که برای قسمت عکس،سه پیشنهاد دارد:

– از عکسهای بچه ها به تنهایی یا عکس بچه ها با پدرشان استفاده کنید.

– از عکس های مرتبط با شعل پدر ها استفاده کنید.

– از عکس های مربوط به علاقه مندی های پدر ها استفاده کنید ( مثلا عکس توپ فوتبال!)

طرز ساخت کاردستی :

طرز ساخت کاردستی زیر بسیار آسان است. در این کولاژ زیبا از سه رنگ مقوا ( مقوای ساده قهوه ای ، کاغذ رنگی نقش دار و مقوای بژ) و به سادگی قطعات کاردستی روی هم چسبانده شده است. از یک نوار قهوه ای هم برای متن تبریک روز پدر استفاده شده است.

نکته : اگر احتمالا تکه های کاغذ دیواری در منزل دارید، از آن ها می توانید به خوبی برای درست کردن انواع کولاژ و کارت تبریک استفاده نمایید.

حتی میتوانید عکس ها را این گونه که در تصویر زیر مشاهده میکنید در اتاق پدر یا همسرتان تزیین کنید:

روز پدر7

چند نوع کارت پستال برای روز پدر

روز پدر

روز پدر1

روز پدر2

روز پدر3