injazanoonas | اینجا زنونس

مردانی که نباید با آن ها ازدواج کرد

مردانی که نباید با آن ها ازدواج کرد

مردانی که نباید با آن ها ازدواج کرد

سایت اینجا زنونس در این مطلب شما را با خصوصیات مردانی که نباید با آن ها ازدواج کرد آشنا می کند. با خواندن این مطلب ما را همراهی کنید.

برای اینکه یک ازدواج موفق و آینده ای شاد داشته باشید باید ملاک های خیلی مهمی از خصوصیات رفتاری طرف مقابلتان را شناسایی کنید و در نظر بگیرید. این یک موضوع مهم است که فقط به حرف های مردی که می خواهد با شما ازدواج کند تکیه نکنید چون اکثرا در این جور مواقع جنبه های منفی خود را نشان نمی دهند.


*حتما مطالعه فرمایید: چگونه بفهمیم پسری عاشقمان شده است


ما در اینجا زنونس چند ویژگی رفتاری و شخصیتی از آقایان را به شما معرفی می کنیم. اگر در شخص موردنظرتان این ویژگی ها را مشاهده کرده اید به شما توصیه می کنیم تا در انتخاب او به عنوان مرد زندگیتان تجدید نظر و بیشتر به آن فکر کنید.

با چه مرد هایی نباید ازدواج کرد؟

خصوصیات که در این زمینه مورد توجه است عبارت است از:

مردان تنبل و بیکار

مردی که به خاطر تنبلی هایش هیچ تلاشی در زندگی نمی کند و مدام کارهایش را عقب مب اندازد موجب آزار و ناراحتی و در نهایت مشکلات مالی می‌شود. در دنیایی که همه چیز برای پیشرفت وابسته به حرفه و درآمد است چطور می‌تواند زندگی بدون این دو عامل تقریبا غیر قابل تحمل است.


*حتما مطالعه فرمایید: چگونه با شوهر بی مسئولیت برخورد کنیم


مردان خسیس

این مردان ممکن است خود لباس خوب و ماشین خوبی داشته باشند، اما هر بار که شما باهم بیرون می‌روید، او ادعا می‌کند که کیف پول خود را فراموش کرده و از شما می‌خواهد که پولش را پرداخت کنید. او همچنین به طور مداوم از شما کم کم پول قرض می‌گیرد و قول می‌دهد تا برگرداند.
خرج و هزینه بخش جدایی ناپذیر زندگی است البته تا حدی که منجر به ولخرجی نشود و اسراف را به همراه نداشته باشد. مردان خسیس با هزینه‌های ضروری هم مخالفت می‌کنند و با ایجاد مضیغه‌هایی مشکلات زندگی را تشدید می‌کنند.

مردانی که مثل آب خوردن دروغ می گویند

مردانی که برای پیشرفت اهداف شان، دروغ های کوچکی می گویند و یا گاه این کار را برای تمسخر همسر خود انجام می‌دهند، مطمئن باشند که بالاخره یک روز کارشان به دادگاه خانواده می کشد. این‌ها چیز‌های کوچکی است که با گذشت زمان بزرگ می‌شوند. باید بدانید که این دسته از مردان همیشه در دنیایی از وهم و خیال در پروازند و به طور معمول فراموشکار هم می‌شوند و تمام دروغ هایی را که گفته اند از یاد می برند.


*حتما مطالعه فرمایید: ۱۵ نشانه ی افراد دروغگو


مرد های کنترل گر و شکاک

متاسفانه از آنجا که خیلی از مردها از طرف جامعه طوری بار آمده اند که وقتی چیزی باب میلشان نبود با خشونت برخورد کنند، خواهید دید که مردی که کنترلگر است شما را به صورت  روانی و حتی شاید با احتمال کمتر فیزیکی مورد خشم خود قرار خواهد داد. اما  این دست مرد ها همیشه دید منفی دارند و از تمام اتفاقات و رویداد های روزانه جنبه تاریکش را برداشت می کنند و دردسر ساز می شوند. آنها به نوعی تمامی رفتار و برخورد های شما را زیر نظر دارند و متاسفانه مدام برای این موارد از شما دلیل و مدرک می خواهند.


*حتما مطالعه فرمایید: چگونه شوهرمان را هنگام عصبانیت آرام کنیم


مردانی که بیش از حد با خانوم های دیگر گرم می گیرند

مردی که با زن‌های اطرافش بیش‌ازحد گرم می‌گیرد، به این زودی‌ها قصد ازدواج ندارد. دلیلش این است که اگر در مورد طرف مقابلش واقعا جدی بود، می‌توانست از این کار دست‌ بردارد و فقط با همان زن حرف بزند و شوخی کند. درحالی‌که شوخی و سرزندگی ایرادی ندارد اما مردی که در یک رابطه‌ی جدی است، نباید به‌هیچ‌وجه با زنان دیگر رفتاری گرم و صمیمانه داشته باشد. این یک علامت هشدار بزرگ است.

نشانه های خیانت مردان

اگر به مرد زندگی خود شک کرده اید که آیا در حال خیانت به شما هست یا نه و با این فکر که دارید اشتباه می کنید از کنار این موضوع ساده گذشته اید، اشتباه می کنید. رفتار و زبان بدن آقایانی که به همسرشان خیانت می کنند معمولا نشانه هایی را آشکار می سازد که می تواند بسیار هشدار دهنده باشد.

مردان منزوی

بهترین توصیف برای مرد منزوی سرد، بی‌احساس و تنهایی است. او هیچ علاقه‌ای به ارتباط صمیمی و نزدیک با دیگران ندارد و برقراری رابطه برایش لذتی ایجاد نمی‌کند. ضمن آن‌ که از فعالیت‌های فردی بیشتر لذت می‌برد و در واقع آنها را ترجیح می‌دهد. به‌ طور کلی تعداد فعالیت‌های لذت‌بخش در زندگی این فرد بسیار کم است. این فرد در نهایت با یک یا ۲ نفر از اعضای خانواده خود ارتباط صمیمی‌تری برقرار می‌کند. معمولا این مرد منزوی در برخورد با دیگران و از جمله همسرش نمی‌تواند هیجان مناسبی از خود نشان دهد. او بسیار کم‌حرف و بی‌توجه است و گاهی اوقات مرموز به نظر می‌رسد.

مردانی که خود را در کارشان غرق کرده اند

او احتمالا مردی سخت کوش و موفق است، اما زمانی مشکل به وجود می آید کار او دائما از شما مهمتر باشد. این نوع مردان همیشه درحال سفر هستند و قرارهایتان را لغو می‌کنند. هر زمانی که از او می‌خواهید که با والدین شما ملاقات کند، به نحوی انجام نمی‌دهد. اگر با او ازدواج کنید، از نظر مالی به شما کمک می‌کند، اما از بسیاری جهات ناراضی خواهید بود.

مردی که قبل از شما با دختر های زیادی رابطه داشته است

حتما با خود می‌گویید که همه‌ی ما در این زمینه گذشته‌ای داریم. اما آیا به‌نظر شما می‌توان به مردی که روابط بسیار زیادی در گذشته داشته است، اعتماد کرد؟ هنگامی‌که روابط گذشته‌ی یک مرد آن‌قدر زیاد هستند که نمی‌توانید از آنها سر دربیاورید، شما باید کنجکاو شوید که چرا همه‌ی روابط قبلی او که کم هم نیستند، به شکست منجر شده‌اند. آیا او به طرف مقابلش خیانت کرد؟ آیا پس از یک مدت طولانی همچنان تعهدی به آن رابطه نداشت؟ آیا به دخترهای قبل از شما گفته است که قصدش ازدواج نیست؟ به‌علاوه با وجود دخترهای بسیار زیادی که قبلا در زندگی او بوده‌اند، این احتمال وجود دارد که بخواهد به یکی از روابط گذشته‌اش برگردد. بنابراین یادتان باشد که اگر به‌دنبال فرد مناسب برای ازدواج هستید، از مردانی که روابط قبلی متعددی داشته‌اند، دوری کنید.

مرد های وابسته به خانواده، به خصوص مادرشان

در رابطه شما با چنین مردی همیشه نظر یک شخص سوم تعیین کننده است و این یعنی نه تنها همسر شما از وابستگی روانی به مادرش دست برنخواهد داشت، بلکه شما را هم وادار می کند وابسته به نظرات مادرش باشید. این مردان برای راضی نگه داشتن مادرشان (یا خواهر یا حتی پدرشان) ممکن است هر کاری بکنند حتی اگر آن کار برخلاف خواست شما و صلاح زندگی مشترکتان باشد. آنها همیشه به دنبال به دست آوردن تایید اطرافیان هستند و بدون آن نمی توانند قدم از قدم بردارند.


*حتما مطالعه فرمایید: با شوهر بچه ننه چگونه برخورد کنیم؟


مردی که هنوز در مورد رابطه‌ی قبلی اش حرف می زند

کاملا طبیعی است که یک مرد گاهی اوقات در لابه‌لای حرف‌هایش به رابطه‌ی قبلی‌اش اشاره کند اما اگر این کار را بیش‌ازحد و به دفعات زیاد انجام می‌دهد، می‌تواند یک علامت هشدار باشد و نشندهنده ی اسن است که برای شما یا احساسات‌تان هیچ احترامی قائل نیست. اگر طرف مقابل شما دائما به رابطه‌ی قبلی‌اش فکر می‌کند، نشانه‌ی آن است که برای تعهد به شما آمادگی لازم را ندارد.

مردانی که دنبال دعوا هستند و بحث را تمام نمی‌کنند

مبارزه در روابط خوب است و گاهی سالم است، اما اگر آن‌ها هرگز پایان نداشته باشند، تعهدی وجود نخواهند داشت. زندگی و رابطه شما پر از مصالحه خواهد بود، اگر او به نظر شما گوش نمی‌دهد و تصمیمات خودش را تحمیل می‌کند؛ او نشان می‌دهد که گوش می‌دهد، اما نمی‌فهمد که شما چه چیزی می‌گوئید، او قطعا ارزش زمان شما را ندارد.

مردی که دوستانش خیلی جوان‌تر از خودش هستند

همه‌ی ما دوستانی در سنین مختلف داریم، با این حال هنگامی‌که یک مرد فقط دوستان کوچک‌تر از خودش داشته باشد، نشانه‌ی آن است که به بلوغ فکری کامل نرسیده است. همچنین اگر تمام دوستان او اهل مهمانی و خوشگذرانی باشند و در مورد شغل یا روابط‌شان جدی نباشند، او هم این‌گونه خواهد بود. واقعیت این است که شخصیت هر کس تا حد زیادی شبیه دوستانش خواهد شد. مرد بعد از ازدواج باید بداند که وقت او تنها به خودش تعلق ندارد و آن‌ها باید در زندگی و گذراندن وقت خود تغییراتی ایجاد کنند که در غیر این صورت مشکل ساز خواهد شد.


شکیلا فتاحی
من فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه تهران هستم و علاوه بر رشته ی خودم به کار در حوزه ی تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ بسیار علاقه مندم. اوقات فراغت خودم رو با فیلم دیدن، مطالعه، نواختن ساز پیانو و همچنین وقت گذروندن با دوستانم پر میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *