injazanoonas | اینجا زنونس

هدیه روز مادر برای مادران با سلیقه های متفاوت

هدیه روز مادر برای مادران با سلیقه های متفاوت

هدیه روز مادر برای مادران با سلیقه های متفاوت

در نزدیکی های روز مادر همه ی ما به فکر هدیه ی روز مادر و خوشحال کردن آنها هستیم. این روز برای مادران و زنان ایرانی بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله ی اینجا زنونس می خواهیم هدیه روز مادر برای مادران با سلیقه های متفاوت را به شما عزیزان معرفی کنیم.

هدیه روز مادر برای مادران با سلیقه های متفاوت

هدیه روز مادر برای مادران عاشق طبیعت

اگر مادری دارید که به طبیعت علاقه‌ی زیادی دارد شما قادرید برای مادرتان  باغچه‌ای کوچک در بالکن خانه بسازید که در آن بعضی از سبزیجات یا گیاهان آپارتمانی را پرورش دهد.

البته خیلی احتمال دارد همین الآن بالکن شما پر از گلدان باشد. پس حالا می توانید یک چیزی به آن مجموعه اضافه کنید. مثلا یک گلدان زیبا، یا یک گیاهی که می دانید مادر به دنبال خریدش بوده یا حتی خریدن لوازم کمکی مقل بیلچه، دستکش، آبپاش یا اسپری و یا مکمل های گیاهی که البته باید در یک بسته بندی زیبا قرار گیرد.

هدیه روز مادر برای مادران ورزش دوست یا ورزش کار

اگر شما مادری دارید که به تنهایی یا با دوستانش به سالن‌ها یا استخرهای ورزشی رفت‌و‌آمد دارد برای او آن عده از وسایلی را به عنوان هدیه روز مادر و زن بخرید که بتواند در رابطه با ورزش مورد علاقه‌اش از آن‌ها استفاده کند: ساک ورزشی- لباس گرم‌کن – لباس حرارتی- کفش ورزشی و سایر اشیایِ مرتبط با ورزش از این زمره‌اند. شاید هم بتوانید یک اشتراک یک ساله از باشگاه یا استخر نزدیک محل سکونت او برایش بخرید.

هدیه روز مادر برای مادران هنردوست

اگر مادری دارید که از آثار هنری خیلی خوشش می‌آید و در کل به ظرایف اشیاء و محیط اطراف خیلی حساس است، می‌توانید هدیه‌ای در رابطه با تابلوهای نقاشی، صنایع دست‌ساز و حتی سازهای دکوراتیو را برایش در نظر بگیرید.

او می‌تواند تابلوی نقاشیِ تهیه شده توسط شما را در اتاق خواب یا هر نقطه‌ای از خانه بیاویزد و هدیه‌اتان برایش هدیه‌ای ماندگار باشد. هم‌چنین می‌توانید مادران هنردوست را به نمایشگاه، تئاتر یا یک کنسرت موسیقی ببرید. شاید خرید ابزاری که تاحالا مادر شما از آن استفاده نکرده و فکر می کنید می تواند به آن علاقه مند شود، تغییری در حال او ایجاد کند. مثلا یک ساز موسیقی جدید شاید او را عاشق موسیقی کند، یا یک بوم و لوازم نقاشی، هنر خفته او را شکوفا کند.

Happy mother's day

هدیه روز مادر برای مادران ساده و بی تکلف

اگر مادر عزیز شما مادری ساده و بی‌تکلّف است می‌توانید با نوشتن و یا خواندن یک شعر و یا جمله‌ا‌ی محبت‌آمیز به مناسبت روز مادر شاهد پرشدن چشمان او از اشک شوق باشید. می‌توانید برای چنین مادر بی‌نظیری یکی از هدایای زیر را انتخاب کنید و یا کلاً هدیه‌ای برگزینید که در آن نفس صمیمیت و صفا مهم‌تر باشد، مثلاً:

جعبه‌ای پر از  شکلات که بر روی آن پیغامی محبت‌آمیز نوشته شده باشد- یک قاب عکس زیبا شامل عکس شما و مادرتان به همراه گلی که بیش‌تر دوست دارد-  کیک تصویری که تصویر شما و مادرتان در یک سفر خوش بر روی آن نقش بسته باشد.

هدیه روز مادر برای مادران نوستالژیک

برای بعضی از مادران، زیباترین هدیه، هدیه‌ایست که خاطرات گذشته را برایشان زنده کند. می‌توانید هدیه‌ای را تدارک ببینید که مربوط به ایامی باشد که با مادرتان به سر برده‌اید و یا او از آن ایام خاطرات بسیار خوشی دارد. با یک عکس خاطره‌انگیز در درون قاب عکسی زیبا و یا حتی نقش و نوشته‌ای خاص و خاطره‌انگیز بر  روی یک لیوان نیز می‌توانید مادر احساساتی و نازنینتان را  شاد کرده و لحظات خوبی را برایش فراهم کنید.

هدیه روز مادر برای مادران مذهبی

خب شاید برای خیلی از مادران، هیچ هدیه ای به اندازه زیارات اماکن متبرکه لذت بخش نباشد. مثلا می توانید ترتیب یک سفر برای زیارت امام رضا (ع) را بدهید. یا حتی یک سفر یک روزه به یک امامزاده نزدیک رو، دور هم درنظر بگیرید. حتما خودتان مادر را همراهی کنید و اگر می توانید نزدیکان را مثل پدر یا خواهر و برادر ها را به این سفر دعوت کنید.

mother's day

هدیه روز مادر برای مادرانی که از فرزندانشان دورند

برخی مادران به خاطر شرایط کاری، تحصیلی یا زندگی فرزندانشون از اونها دور می شوند. یک هدیه مناسب برای اون ها تهیه ابزار مناسب برای برقرار کردن ارتباط مستقیم و آسان با فرزندانشون هست. البته فقط خریدن مثلا یک گوشی تلفن هوشمند کافی نیست. شما باید راه حل رو براشون تهیه کنید نه ابزار رو. حتما نرم افزار با کیفیت مناسب این کار روی دستگاهی که خریدید نصب کنید.

هدیه روز مادر برای مادران کارمند

مادرانی که بیرون از خانه کار می کنند، وقت کمتری برای انجام امور خانه دارند و همیشه با عجله از سر کار خود به منزل می آیند تا چیزی عقب نیافتد. برای این مادر ها، کمک هدیه خیلی مفیدی هست. مثلا می تونید بگید ظرف ها رو یه مدتی شما می شورید، یا ماشینش رو ببرید تعمیرگاه یا کارواش اساسی یا براش کتاب های صوتی توی زمینه مدیریت و بهره وری بگیرید.

هدیه روز مادر برای مادران پرمشغله‌

بسیارند مادرانی که در آرزوی استراحت و لذت بردن از زندگی هستند. این مادران دایم در تقلا و استرس بوده و یک لحظه آرام وقرار ندارند. اگر چنین مادر فداکاری دارید می‌توانید او را به یک هتل خوب ببرید! بله، تعجب نکنید، بگذارید لااقل یک روز در یک هتل خوب استراحت کند و از زندگی لذت ببرد! و یا او را به عضویت باشگاه‌هایی مانند باشگاه “یوگا” درآورید تا به منظور تمدد اعصاب و رهایی از استرس به او کمک کرده باشید.


اینجا زنونس
اینجا زنونس مجله ای علمی خبری در حوزه بانوان است که در زمینه های پزشکی زنان، مادران، آشپزی، خانه داری، سرگرمی، چهره ها، ورزش وتناسب اندام، خودآرایی و روانشناسی فعالیت دارد. امیدواریم مقالات ما برایتان کارآمد و مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *