injazanoonas | اینجا زنونس

طراحی ناخن برای نوروز ۹۸

طراحی ناخن برای نوروز ۹۸

طرح های ناخن برای نوروز 98

در این پست اینجا زنونس تعدادی از ایده های طراحی ناخن برای نوروز ۹۸ را برای شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید تا این ایده های طراحی ناخن برای نوروز ۹۸ را ببینید و استفاده کنید.

ناخن مرجانی

در سال ۹۸ رنگ مرجانی مد شده است. هر سال کمپانی پنتون رنگ سال را با توجه به موضوعاتی معرفی می کند. رنگ سال امسال برای توجه به زیست دریایی و حیات در خطر مرجان ها، رنگ مرجانی یا living coral معرفی شد. می توانید برای ناخن های خود در نوروز، از این رنگ زیبا به همراه طراحی های متنوع همراه با اکلیل یا نگین یا رنگ های دیگر بهره ببرید.

مرجانی

ناخن نعنایی

در کنار رنگ مرجانی رنگ نعنایی نیز از مد های سال ۹۸ است. این رنگ به خوبی با رنگ های بنفش، نارنجی، گلبهی و مرجانی ست می شود. از این رنگ لاک ناخن به تنهایی یا با تزیینات ناخن نیز می توانید در عید دیدنی نوروز استفاده کنید و جلوه خاصی به ناخن های خود بدهید.

نعنایی

طرح بته جقه

طرح بته جقه از طرح های سنتی، اصیل و قدیمی ایرانی است. در این جشن نوروز ایرانی می توانید برای خاص تر بودن، از طرح بته جقه برای ناخن های خود استفاده کنید و به آن ها رنگ و لعابی ایرانی دهید.

بته جقه

طرح سبزه

عناصر سفره هفت سین ایده های خوبی برای طرح های ناخن برای نوروز ۹۸ هستند. به عبارتی با این طرح ها، خود را با حال و هوای نوروز هماهنگ می کنید. سبزه یکی از طرح هایی است که می تواند جلوه جالب و بانمکی به ناخن های شما بدهد.

سبزه

طرح تخم مرغی

تخم مرغ های رنگی فقط برای سر سفره هفت سین نیستند! می توانید از این تخم مرغ ها روی ناخن های خود نیز استفاده کنید. البته از طرح آنها! ناخن های گرد و رنگی رنگی که با طرح های ساده تزیین شده اند مانند تخم مرغ های سفره هفت سین رنگ زیادی به شما می دهند و تنوع خاصی دارند.

تخم مرغی 2

طرح گل گلی

فصل بهار فصل شکوفه ها و گل هاست. پس چه بهتر که از طرح های گل گلی و شکوفه برای ناخن های خود استفاده کنید و همیشه این حال و هوا را همراه خود داشته باشید.

گل گلی گل گلی 2

طرح کمرنگ

رنگ های کمرنگ در عین های که ملایم هستند و جلب توجه نمی کنند، وقتی به چشم بیایند بسیار زیبا دیده می شوند. این رنگ ها ناخن را نیز به شدت جذاب می کنند. از تمام رنگ های کمرنگ می توانید برای طراحی ناخن برای نوروز ۹۸ استفاده کنید.

کمرنگ

رنگ های گرم و بهاری

فصل بهار پایان سرما و آغاز اعتدال و گرما است. استفاده از رنگ های گرم و رنگ هایی که بیشتر در فصل بهار با آن ها روبرو می شویم می تواند درک شما از این حس اعتدال را منتقل کند و حس خوبی برای اطرافیان شما ایجاد کند. این رنگ های گرم در روحیه شما هم بسیار تاثیر می گذارند.

بهاری کمرنگ


اینجا زنونس
اینجا زنونس
اینجا زنونس مجله ای علمی خبری در حوزه بانوان است که در زمینه های پزشکی زنان، مادران، آشپزی، خانه داری، سرگرمی، چهره ها، ورزش وتناسب اندام، خودآرایی و روانشناسی فعالیت دارد. امیدواریم مقالات ما برایتان کارآمد و مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *