injazanoonas | اینجا زنونس

روش های طبیعی برای کاهش سایز سینه

روش های طبیعی برای کاهش سایز سینه

کاهش سایز سینه -2

علاوه بر افزایش سایز سینه که یکی از دغدغه های اکثر بانوان است روش های طبیعی برای کاهش سایز سینه نیز یکی از موضوعات محبوب در بین بانوان است با ما در اینجا زنونس همراه باشید با برخی از این روش های طبیعی.

ژنتیک، وزن بدن و سن می تواند بر اندازه سینه تأثیر بگذارد. تغییرات هورمونی به علت حاملگی، داروها یا مسائل مربوط به تیروئید نیز می تواند تاثیر گذارد باشد.
برخی افراد ممکن است بخواهند اندازه سینه خود را به دلایل زیبایی یا روانی کاهش دهند.

در این بخش از پزشکی زنان، ما به طیف وسیعی از روش های طبیعی ای نگاه می کنیم که می تواند باعت کاهش سایز سینه در زنان شوند.

روش های طبیعی برای کاهش اندازه سینه

برخی از گزینه های طبیعی وجود دارد که ممکن است اندازه سینه را بدون جراحی کاهش دهد. سینه حاوی چربی است، بنابراین استراتژی هایی که باعث کاهش کل چربی بدن می شوند، می توانند در کاهش سایز سینه نیز به خوبی عمل کنند.

روش مناسب برای کاهش حجم سینه بستگی به سلامت کلی فرد و دلیل سینه های بزرگ او دارد که می تواند به دلایل شرایط هورمونی یا چاقی باشد.

افرادی که نگران سلامت سینه های خود هستند ممکن است قبل از تغییر شیوه های تغذیه، صحبت های پزشک خود را بشنوند.

راه حل های طبیعی زیر ممکن است به کاهش اندازه سایز سینه کمک کند:


بیشتر بخوانید : راه های افزایش سایز سینه


رژیم غذایی

رژیم غذایی

سینه ها عمدتا از بافت چربی یا چربی تشکیل شده اند. از دست دادن چربی بدن می تواند اندازه سینه های یک شخص را کاهش دهد.

مردم می توانند چربی بدن خود را از طریق رژیم غذایی سالم به جای بیش تر غذا خوردن، از دست بدهند. رژیم غذایی کم کالری، بسیار مغذی می تواند به طور غیر مستقیم به کاهش بافت سینه کمک کند.

تمرکز بر خوردن غذاهای مغذی که حاوی کالری کم می باشد، مانند میوه ها، سبزیجات، ماهی های چرب مانند ماهی قزل آلا و گوشت کم چرب مانند مرغ کبابی، می تواند شخص کمک کند و در عین حال کاهش وزن سالم را برای او به ارمغان آورد.

افرادی که در دوران شیردهی یا بارداری هستند قبل از اقدام برای از دست دادن وزن سینه ها باید با پزشک معالج خود صحبت کنند.

ورزش

ورزش مانند رژیم غذایی می تواند به فرد کمک کند که چربی بدن را از دست بدهد، که در طول زمان نیز ممکن است باعث کاهش حجم سینه ها شود.

کلید کاهش سایز سینه توسط ورزش این است که چربی سوزی در سراسر بدن اتفاق بیفتد.

تمرینات قلب و عروق که موجب افزایش ضربان قلب فرد می شود در سوختن چربی بسیار موثر است. با توجه به عوامل سلامت و تناسب اندام، مردم می توانند از ورزش هایی مانند: شنا کردن یا پیاده روی برای کاهش سریع چربی استفاده کنند.

پیاده روی

کاهش استروژن

استروژن نقش کلیدی در توسعه بافت سینه دارد. بنابراین مقابله با استروژن بیش از حد می تواند حجم سینه را کاهش دهد، به ویژه در افرادی که اختلال هورمونی دارند.

بارداری هورمونی یا همان هورمون درمانی برای بارداری که حاوی استروژن و پروژسترون است، می تواند سبب افزایش سینه های فرد شود. معمولا بعد از بارداری و هنگامی که فرد مصرف دارو های هورمونی را متوقف می کند، این اثر از بین می رود و سایز سینه ا کاهش می یابد.

همچنین برخی تحقیقات نشان می دهد که فرد می تواند سطوح استروژن بدن خود را از طریق تغییر رژیم غذایی کاهش دهد.

به عنوان مثال، مطالعات نشان می دهد که مکمل های کتان می تواند به تنظیم میزان استروژن به کاهش میزان استروژن در تخمدان ها کمک کند. دانه کتان همچنین ممکن است از قلب محافظت کند، خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهد و از التهاب جلوگیری کند.

با این حال، شواهد کمی در مورد داروهای طبیعی برای کاهش استروژن در بدن وجود دارد. برخی افراد ممکن است بخواهند با پزشک خود درباره داروهای کاهش دهنده استروژن صحبت کنند.

تغییر سینه بند

سینه بند نمی تواند به طور دائمی باعث تغییر اندازه سینه ها شود، اما می تواند توهم سینه های کوچک تر را ایجاد کند. این سینه بندها شکل سینه را تغییر می دهد و سینه ها را پهن تر و سفت تر نشان دهد.


بیشتر بخوانید : روشهای سفت کردن سینه با ماساژ


بعضی از سینه بند های کمکی نیز کمک می کنند تا درد در ناحیه شانه و گردن کاهش یابد.

پیدا کردن یک سینه بند محافظ مناسب، می تواند به میزان قابل توجه ی سطح راحتی را در یک فرد بهبود بخشد. شما به سادگی با تغییر سینه بندهای خود می توانید برخی از درد های ناشی از بزرگی سایز سینه را کاهش دهید.


سپیده آقائی
سپیده آقائی
کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات، عاشق دنیای برنامه نویسی و کامپیوتر و فعالیت در زمینه های طراحی وب، تولید محتوا، محتوا گذاری، ترجمه، سئو، دیجیتال مارکتینگ و سوشیال مارکتینگ و آشنا با ابزار های گوگل مانند Google Analytics، Google trend و Google AdWords

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *