injazanoonas | اینجا زنونس

انگشتر انداختن در هر انگشت به چه معناست؟

انگشتر انداختن در هر انگشت به چه معناست؟

انگشتر انداختن در هر انگشت به چه معناست؟

یکی از زیورآلاتی که بانوان به آن علاقه بسیاری دارند، انگشتر است.امروزه بانوانی را میبینیم که در هر انگشت خود انگشتر میگذارند. امروز در اینجا زنونس به این مطلب می پردازیم که انگشتر انداختن در هر انگشت به چه معناست؟

 

  • انگشت کوچک

افرادی که برای انگشتر گذاشتن این انگشت را انتخاب میکنند، افرادی سخن ور ، دارای حافظه  خوب  ، با اعتماد به نفس بالا و خلاق هستند. انگشتر در این انگشت  نماد ذکاوت و روابط اجتماعی است.

فلسفه چینی :

انگشتر در انگشت کوچک دست ، به معنی همراه بودن است و به خوبی می توانند دیگران را درک کنند.

انگشت کوجک

  • انگشت حلقه

انگشت چهارم به انگشت حلقه  معروف است.انگشتر در این انگشت  نماد  عشق، رابطه و خلاقیت است .علت اینکه حلقه را بعد از ازدواج در انگشت چهارم دست جپ میگذارند این است که خون از این انگشت  وارد قلب می شود .

فلسفه چینی:

انگشتر در انگشت چهارم، نشان دهنده توانایی تدریس است.آنها می توانند به خوبی مشکلات دیگران را حل  کنند.

انگشت حلقه

  • انگشت وسط

قرار دادن انگشت در انگشت وسط  نمادی از مسئولیت پذیری و زیبایی است.افرادی که این انگشت را برای انگشتر انداختن انتخاب میکنند مدام خودشان را تجزیه و  تحلیل می کنند و برای بهبود شخصیت خودشان تلاش می کنند.

 در ستاره شناسی:

انگشت وسط نمادی از سیاره زحل است. از آنجا که فلز مخصوص آن خاکستری است، مدل های استیل برای این انگشت انتخاب می شود .

انگشت وسط

  • انگشت اشاره

انگشتر انداختن در انگشت اشاره، نماد قدرت است. این افراد که انگشتر را در انگشت وسط خود میگذارند مدیرند و یا دوست دارند به این مقام برسند. آنان از عزت نفس بالایی برخوردارند .

یهودیان به جای انگشت چهارم، حلقه خود را در این دست می اندازند. زوج ها در دوران نامزدی، حلقه خود را در انگشت اشاره دست راست می اندازند اما پس از ازدواج، آن را به دست چپ منتقل می کنند .

انگشت اشاره

  • انگشت شست

انگشت شست نمادی از ثروت و سخاوت است. افرادی که در این انگشت ، انگشترمی اندازند، افرادی با آرزوهای بزرگ هستند که مدام با خودشان درگیرند.

انگشت شست

 


اینجا زنونس
اینجا زنونس مجله ای علمی خبری در حوزه بانوان است که در زمینه های پزشکی زنان، مادران، آشپزی، خانه داری، سرگرمی، چهره ها، ورزش وتناسب اندام، خودآرایی و روانشناسی فعالیت دارد. امیدواریم مقالات ما برایتان کارآمد و مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *