injazanoonas | اینجا زنونس

شینیون های ساده و زیبای عروس

شینیون های ساده و زیبای عروس

شینیون های ساده و زیبای عروس

مقاله امروز ما در اینجا زنونس تعدادی از شینیون های ساده و زیبای عروس را برای استفاده و ایده گرفتن عروس خانم ها معرفی می کند. با ما همراه باشید. در این مقاله بهترین مدل های روز و جدید ترین ترند های شینیون های ساده و زیبای عروس را معرفی می کنیم. اگر از همراهان عروس هستید یا خودتان به زودی عروس می شوید این ایده ها می توانند برای شما بسیار جذاب باشند. از این ایده ها در مهمانی ها نیز می توانید استفاده کنید.

شینیون گلدار

در این شینیون ها معمولا از گل های طبیعی یا مصنوعی برای تزیین مو استفاده می شود. این مدل از شینیون جدیدا بسیار متداول است.

معمولا به خاطر ظاهر همخوان با طبیعت این شینیون ها طرفداران خاص خود را دارند. اکثرا نیز از این شینیون برای عقد یا فرمالیته استفاده می کنند.

شینیون گلدار 4

شینیون گلدار 3

شینیون ساده پایین

این شینیون ها ترند تقریبا جدیدی هستند و در سال های اخیر بسیار پر طرفدار شده اند. محبوبیت این شینیون ها نسبت به شینیون های بالا در حال افزایش است.

اکثر این شینیون ها بسیار اجرای ساده تری دارند و نیازی به سنجاق زیاد یا ابر های شینیون ندارند. حتی اگر داشته باشند باز هم به سنگینی شینیون های دیگر نیستند.

در عکس زیر نحوه بستن یکی از این شینیون ها را می بینید.

شینیون پیچ

شینیون 2

شینیون ساده بالا

این مدل از شینیون مدت ها است که استفاده می شود و همچنان جزو مدل های معروف شینیون است. به عبارتی شینیون در ایران با همی مدل های شینیون بالا شناخته شد.

این مدل ها کلاسیک و timeless هستند و همیشه جزو انتخاب های عروس ها برای مراسم عروسی.

شینیون بالا2

شینیون بالا5

شینیون با ریسه

ریسه های مو چند سالی است که جای تاج های بزرگ را گرفته اند. البته تاج هنوز هم طرفداران خود را دارد اما ریسه ها به خاطر ظاهر ساده و دخترانه تری که دارند معمولا انتخاب عروس های کم سن تر هستند.

این ریسه ها جذابیتی دو چندان به شینیون شما  می دهند. شینیون ریسه می تواند از بهترین انتخاب های شما برای شینیون های ساده و زیبای عروس باشد.

شینیون 8

شینیون ریسه 1

شینیون کناره

شینیون های کناره مدل های جدیدی از شینیون هستند که مو ها را در کنار سر جمع می کنند.

این مدل های شینیون برای عروس های ساده پسند و مراسم عقد یا نامزدی مناسب هستند.

شینیون کناره

شینیون با بافت

ترکیب شینیون و بافت یکی از بهترین ترکیب ها برای شینیون عروس است.

بافت با ظاهر دخترانه می تواند معصومیت و سادگی را انتقال دهد و بسیار برای عروس های کم سن مناسب است. همچنین تنوع این نوع شینیون ها بسیار زیاد است.

شینیون بافت

شینیون بافت 2

 


اینجا زنونس
اینجا زنونس مجله ای علمی خبری در حوزه بانوان است که در زمینه های پزشکی زنان، مادران، آشپزی، خانه داری، سرگرمی، چهره ها، ورزش وتناسب اندام، خودآرایی و روانشناسی فعالیت دارد. امیدواریم مقالات ما برایتان کارآمد و مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *