injazanoonas | اینجا زنونس

بهترین کرم پودر های مناسب پوست خشک

بهترین کرم پودر های مناسب پوست خشک

شاخص خشک

قبل تر در اینجا زنونس به بررسی کرم پودر های مناسب برای انواع پوست پرداختیم. این بار بهترین کرم پودر های مناسب پوست خشک را برای شما معرفی می کنیم تا راحت تر و با شناخت بتوانید کرم پودر مورد نظر خود را تهیه کنید. با ما برای شناخت بهترین کرم پودر های مناسب پوست خشک همراه باشید.

برند Estee Lauder(استی لادر)

برند استی لادر برندی است از کشور آمریکا. این برند در دنیای مد و آرایش بسیار شناخته شده است. طرفداران این برند بدون توجه به قیمت نسبتا بالای این برند، محصولات آن را تهیه می کنند. برند استی لادر برای پوست های خشک کرم پودر double wear nude water fresh را ارائه کرده است. این کرم پودر بر پایه ی آب است و در مدت زمانی که روی پوست است، همواره طراوت و تازگی پوست را حفظ می کند و از خشک شدن پوست جلوگیری می کند.

استی لادر پوست خشک

 

برند MAC Studio

این برند از زیر شاخه های برند استی لادر است. کرم پودر مک جزو بهترین کرم پودر های مناسب پوست خشک می باشند. کرم پودر هایی که مک استودیو برای پوست های خشک تدارک دیده است، جزو گروه MAC studio ; Face and Body هستند.

مک استودیو پوست خشک

برند NARS

برند نارس برندی آمریکایی است که تحت نظر برند shiseido فعالیت می کند. کرم پودر های پوست خشک نارس جزو بهترین کرم پودر های مناسب پوست خشک دسته بندی شده اند. این کرم پودر ها به خوبی پوست را آبرسانی می کنند.

nars پوست خشک

برند Bourjois

برند بورژوا یک برند شناخته شده در ایران است. به تازگی این برند سری جدیدی از محصولات آرایشی را با عنوان Healthy Mix ارائه داده است که می توان آن ها را جزو بهترین محصولات آرایش و مراقبت پوست دانست. کرم پودر مناسب پوست خشک این سری Healthy Mix Serum می باشد. این برند به نسبت کیفیت خوبی که دارد قیمت بسیار خوب و قابل قبولی دارد.

بورژوا پوست خشک

در تمام محصولات بالا، نکته ای که قبل از هرچیزی مهم است این است که تا جای ممکن خشکی پوست قبل از استفاده از کرم پودر رفع شده باشد. بنابراین حتما باید قبل از کرم پودر از مرطوب کننده استفاده کنید و اگر پوستتان پوسته دارد اسکراب کنید تا در نهایت نتیجه آرایش شما رضایت بخش باشد. همچنین می توانید از ماسک های خانگی و گیاهی برای رفع خشکی پوست استفاده کنید که در اینجا زنونس آن ها را معرفی کرده ایم.

 


اینجا زنونس
اینجا زنونس مجله ای علمی خبری در حوزه بانوان است که در زمینه های پزشکی زنان، مادران، آشپزی، خانه داری، سرگرمی، چهره ها، ورزش وتناسب اندام، خودآرایی و روانشناسی فعالیت دارد. امیدواریم مقالات ما برایتان کارآمد و مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *