injazanoonas | اینجا زنونس

تاثیر امواج وای‌فای بر سقط جنین

تاثیر امواج وای‌فای بر سقط جنین

the-effects-of-wifi-waves-on-abortion

با اینجا زنونس همراه باشید با بررسی تاثیر امواج وای‌فای بر سقط جنین و کودکان از مجموعه مقالات مادران.

آیا امواج وای‌فای باعث سقط جنین می‌شود؟

بر اساس پژوهش ها امواج وای‌فای می‌توانند منجر به سقط‌ جنین شوند. مادرانی که در دوران بارداریشان زیاد از تلفن همراه استفاده می‌کنند یا موقع خواب گوشی را نزدیک شکمشان نگه می‌دارند، بهتر است نسبت به این رفتارهایشان بازنگری داشته باشند. پژوهش‌های قبلی نشان می‌دادند این امواج که همه در معرض آن هستند با بالا رفتن احتمال ابتلا به سرطان رابطه دارند و در کوتاه‌ مدت باعث تحریک عصبی می‌شوند و روی عضلات تأثیر می‌گذارند. این امواج به بدن فشار وارد می‌کنند و می‌توانند منجر به تخریب ژن‌ها شوند، تحقیقات جدید با رویکرد بررسی تأثیر امواج بر زنان باردار انجام شدند و نشان دادند این امواج می‌توانند روی سقط‌ جنین تأثیر بگذارند.

استفاده زیاد از گوشی موبایل و استفاده از کامپیو‌ترتوسط مادران باردار نیز امکان سقط جنین را بالا می‌برد.

دیگر تاثیرات مخرب وای‌فای

علائمی مانند سردرد، بی‌خوابی، خستگی، تپش قلب و حتی اختلالاتی نظیر تومورهای مغزی یا ناباروری، ابتلا به آلزایمر زودهنگام و حتی خطر تولد کودکان اوتیستیک می‌تواند با استفاده روزافزون سیستم وای فای مرتبط باشد.

آمارهای متعددی نشان می‌دهد استفاده اینترنت متصل به سیم و محدود کردن کار با لپ تاپ و تبلت در مدارس، عوارض بهداشتی و سلامتی دانش آموزان را تا حد زیادی کاهش داده است. اشعه‌های ساطع شده از سیستم وای‌فای  و امواج رادیویی از سوی آژانس بین‌المللی تحقیقاتی سرطان، مخرب و آسیب زا اعلام شده به این معنا که احتمال ابتلا به سرطان در افرادی که در معرض این امواج رادیویی قرار می‌گیرند وجود دارد.

 


اینجا زنونس
اینجا زنونس
اینجا زنونس مجله ای علمی خبری در حوزه بانوان است که در زمینه های پزشکی زنان، مادران، آشپزی، خانه داری، سرگرمی، چهره ها، ورزش وتناسب اندام، خودآرایی و روانشناسی فعالیت دارد. امیدواریم مقالات ما برایتان کارآمد و مفید باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *