injazanoonas | اینجا زنونس

انواع بازی های گروهی برای جمع خانوادگی

انواع بازی های گروهی برای جمع خانوادگی

انواع-بازی-های-گروهی

در این قسمت از بخش سرگرمی مجله جامع خبری اینجا زنونس ، به معرفی انواع بازی های گروهی برای جمع خانوادگی میپردازیم. در جمع های خانوادگی و دوستانه برای مفرح بخش تر شدن فضا میتوان از انواع بازی های گروهی و سرگرم کننده بهره گرفت.

بازی های سرگرم کننده برای دورهمی ها در نوروز را مطالعه فرمایید.

 • بازی روزی روزگاری

این بازی، قوه تخیل شما را درگیرمی کند. هرکه نوبتش رسید باید به موضوعی دقت کند و در مورد آن یک داستان خیالی بسازد. داستان با این عبارت شروع می شود که روزی روزگاری … . برای مثال یک ماشین اسپورت قرمز را می توان با این داستان بیان کرد. روزی روزگاری پسری برای نامزد خود چنین ماشینی می خرد. سپس نوبت نفربعد که می رسد با یک جمله به این داستان تخیلی اضافه کند، تا ادامه پیدا کند.

 • بازی اسمارتیز

  افراد به دو گروه تقسیم می‌شوند و در دو دایره روی زمین می نشینند. شخصی به عنوان داورانتخاب می‌شود. در مرکز دایره هر گروه یک کاسه پرازاسمارتیز قرار بدهید و به هر بازیکن یک نی و یک کاسه کوچک یکبار مصرف بدهید. بعد از آغاز بازی ، هر شرکت‌کننده با استفاده از نی و به داخل کشیدن هوا اسمارتیزها را از ظرف مرکز گروه به کاسه خودش منتقل می‌کند. گروه برنده، گروهی است که سریع‌تر ظرف اصلی اسمارتیز را خالی کند.

بهترین بازی های اندروید را می توانید در این بخش مشاهده فرمایید.

 • بازی  جنگا

جنگا شامل ۵۴ قطعه چوب است که قرار است در ردیف های سه تایی و در ۱۸ طبقه چیده شوند.
قطعه چوب ها  از جایی به جز دو ردیف بالای برج برداشته میشود. بازیکن ها حق استفاده از هر دو دست را ندارند. بعد از بیرون کشیدن هر قطعه آن را در بالاترین طبقه برج بگذارید.
کسی که برج را خراب کند، بازنده است.

 • بازی چالش حافظه

  افراد در یک دایره می‌نشینند و نفر اول با گفتن یک جمله کوتاه به سلیقه خودش بازی را شروع می‌کند:« رفتم مهمانی.»
  نفر دوم جمله را از ابتدا تکرار می‌کند و یک جمله کوتاه دیگر به این جمله اضافه می‌کند:«رفتم مهمانی و خاله‌ام را دیدم.»
  نفر سوم هم این دو جمله را از ابتدا تکرار می‌کند و جمله کوتاه دیگری به انتهای آن اضافه می‌کند:«رفتم مهمانی و خاله‌ام را دیدم که دسته‌گلی در دست داشت.»
  و بازی به همین ترتیب ادامه پیدا می‌کند.هر کس که کلمه‌ای را جا بیندازد، از بازی حذف می‌شود و برنده بازی کسی است که بتواند تا جایی جملات را بی‌نقص تکرار کند که همه از بازی حذف شوند.

 • بازی پرتقال را بده!!

  به چند گروه چند نفره تقسیم شوید.به هر گروه یک پرتقال بدهید. نفر اول دستش را مشت می‌کند وبا استفاده از ساعد و بازوی خمیده، پرتقال را نگه می‌دارد. هر شرکت کننده وظیفه دارد پرتقال را بدون افتادن به نفر بعدی تحویل دهد. چالش این بازی در آن است که هیچ کس مجاز نیست از انگشتانش استفاده کند.پرتقال از دست هر دو نفری که بیفتد، آنها از بازی حذف می‌شوند و برنده هر گروه کسی است که در نهایت بعد از حذف کلیه رقبا پرتقال به دست باقی‌ بماند.

 


اینجا زنونس
اینجا زنونس مجله ای علمی خبری در حوزه بانوان است که در زمینه های پزشکی زنان، مادران، آشپزی، خانه داری، سرگرمی، چهره ها، ورزش وتناسب اندام، خودآرایی و روانشناسی فعالیت دارد. امیدواریم مقالات ما برایتان کارآمد و مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *