همه ی خانم ها علاقه مند به داشتن سینه های زیبا و خوش فرم و سفت می باشند زیرا فرم سینه ها درورزش و تناسب اندام  بانوان بسیار موثر است. بسیاری از خانم ها برای داشتن سینه های خوش فرم به عمل جراحی و تزریق چربی و پروتز روی می آورند که روش مناسبی نیست. در این مقاله ی اینجا زنونس می خواهیم به شما راز داشتن سینه های خوش فرم و راه های افزایش سایز سینه به صورت طبیعی را آموزش دهیم.

 

راه های افزایش سایز سینه

به طور کلی ۱۶ روش برای افزایش سایز سینه ها موجود است که عبارتند از :استفاده از گیاهان به عنوان تغذیه یا برای ماساژ ،  ورزش ، ماساژ ، مصرف ویتامین E ، قرص های ضدبارداری ، دستگاه وکیوم

در این مقاله ۵ مورد از قسمت استفاده از گیاهان به عنوان تغذیه یا برای ماساژ را توضیح می دهیم و در ۲ مقاله ی بعدی سایر موارد باقیمانده از قسمت استفاده از گیاهان به عنوان تغذیه یا برای ماساژ و دیگر موضوعات (ورزش ، ماساژ ، مصرف ویتامین E ، قرص های ضدبارداری ، دستگاه وکیوم) را بیان می کنیم.

 

استفاده از گیاهان به عنوان تغذیه یا برای ماساژ

  1. شنبلیله

از راه های افزایش سایز سینه می توان به گیاه شنبلیله اشاره کرد. این گیاه یک فیتواستروژن است که موجب تحریک هورمون های رشد سینه مانند استروژن و پروژسترون می شود. از سوی دیگر به افزایش ترشح شیر در مادران شیرده نیز کمک می کند.

روش استفاده از شنبلیله برای افزایش سایز سینه
رژیم غذایی حاوی جوانه شنبلیله

جوانه شنبلیله سبب افزایش سایز سینه می شود. شما می توانید جوانه شنبلیله را در رژیم غذایی مصرف کنید و یا آن را به صورت قرص روزی سه بار مصرف کنید ( قبل ازاین کار با پزشک مشورت نمایید).

ماساژ با روغن شنبلیله

روش دیگر ماساژ روزمره ی سینه ها با روغن شنبلیله یا مخلوط یک بخش عصاره شنبلیله و دو بخش لوسیون بدن است.

ماساژ با خمیر شنبلیله

برای این کار ابتدا باید پودر شنبلیله را تهیه کنید. برای تهیه ی پودر شنبلیله تخم آن را تفت داده و بعد آسیاب کنید.

یک چهارم فنجان پودر شنبلیله را با کمی آب مخلوط کنید تا به حالت خمیری در آید. این خمیر را بر روی سینه ها قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید سپس آن را روی سینه گذاشته و ۱۰ دقیقه صبر کنید و بعد با آب بشویید. این درمان را دوبار در روز تکرار کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

شنبلیله

 

  1. روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم با کمک به افزایش جریان خون موضع ماساژ (سینه ها) سبب بهبود اکسیژن رسانی و غذا رسانی برای سوخت و ساز بهتر موضع ماساژ می شود. این روند موجب افزایش سایز سینه ها می شود.

 

روغن جوانه گندم سرشار از ویتامین E می باشد که باعث جلوگیری از افتادگی سینه ها و سفت نگه داشتن سینه ها به مدت طولانی می شود.

چند قطره روغن جوانه گندم را به مدت ۱۰ دقیقه روی سینه ها به صورت دایره ای ماساژ دهید.

این درمان را ۲تا ۳ مرتبه در روز و به مدت یک ماه انجام دهید.

روغن جوانه گندم

 

  1. تخم رازیانه

یکی از راه های افزایش سایز سینه استفاده از تخم رازیانه می باشد. این تخم ها حاوی مقادیر بالایی از فلاونوییدها هستند که میزان استروژن بدن را افزایش داده و موجب تقویت رشد بافت سینه می شود. ضمنا مادران شیرده نیز می توانند از آن برای افزایش تولید شیر استفاده کنند.

روش استفاده از رازیانه برای افزایش سایز سینه
چای رازیانه

برای درست کردن چای رازیانه یک قاشق چایخوری تخم رازیانه را در یک فنجان آب جوش به مدت ۱۰ دقیقه دم کنید وسپس آن را صاف نمایید. شما می توانید روزانه چای رازیانه بنوشید.

ماساژ تخم رازیانه و روغن کبد ماهی کاد

۲ قاشق چایخوری تخم رازیانه را با یک قاشق غذاخوری روغن کبد ماهی کاد در یک ماهی تابه بریزید.  سپس بگذارید دانه ها سرخ شوند و آن را صاف کنید و اجازه دهید سرد شود.

از این روغن برای ماساژ آرام سینه ها به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه استفاده کنید. بگذارید روغن ۳۰ دقیقه روی سینه هایتان بماند و بعد آن را با آب گرم بشویید. این درمان را دو بار در روز و برای یک تا دو ماه استفاده نمایید.

رازیانه

 

  1. پیوراریا میریفیکا Pueraria Mirifica

شما می توانید این ماده را به صورت کرم های موضعی ، ژل ، صابون ، کپسول یا قرص خوراکی در بازار بیابید.

این گیاه می تواند تا ۸۰ % سبب افزایش سایز سینه ها شود زیرا عصاره این گیاه  حاوی فیتواستروژن هایی مانند دی اکسی میروسترول ، میروسترول و جنیستئین است. این فیتواستروژن ها در متعادل سازی سطح هورمون های بدن زنان نقش موثری دارند و در نهایت باعث سلامت بدن از جمله سینه ها می شوند.

دوز خوراکی آن ۲۵۰ میلی گرم دو بار در روز است .

محصولات موضعی را می توانید دو بار در روز روی سینه بمالید و ۳ تا ۵ دقیقه ماساژ بدهید تا  کاملا جذب شود. گفته می شود محصولات موضعی این گیاه در بزرگ شدن باسن نیز موثر است.

این درمان ها باید حدود ۳ ماه ادامه یابد تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

پیوراریا میریفیکا

 

  1. شبدر سرخ

این ماده در رشد طبیعی اندازه ی سینه ها موثر است زیرا از چهار ماده فیتواستروژن تشکیل می شود. این گیاه دارویی موجب سفتی سینه ها نیز می شود.

روش استفاده از شبدر سرخ برای افزایش سایز سینه

یک یا دو قاشق چایخوری از گل های شبدر سرخ خشک را در یک فنجان آب داغ بریزید. آن را ۳۰ دقیقه دم کنید. سپس آن را صاف کرده و این چای را دو تا سه بار در روز بنوشید.

این درمان را چند ماه ادامه بدهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

شبدر سرخ

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید: