injazanoonas | اینجا زنونس

با توجه به رنگ پوست خود چه بپوشیم؟

با توجه به رنگ پوست خود چه بپوشیم؟

با توجه به رنگ پوست خود چه بپوشیم؟

اکثر مردم یک رنگ مورد علاقه دارند، که ممکن است بهترین انتخاب برای تم رنگ کمد لباسشان نیز باشد. هماهنگ کردن رنگ های مناسب با رنگ پوستتان باعث ایجاد تفاوت بین یک لباس خیره کننده و یک لباس زشت می شود. با اینجا زنونس همراه باشید تا بفهمیم با توجه به رنگ پوست خود چه بپوشیم؟

بخش ۱ : پیدا کردن تن رنگ

در این قسمت می خاهیم بفهمیم که چه تم رنگ پوستی داریم. با ما همراه باشید تا رنگ پوست خود را تشخیص دهید.

رنگ پوست خود را تعیین کنید.

شما بیشتر میخواهید رنگهایی را که با پوست شما مطابقت دارند، بپوشید. در حالی که بسیاری از تن های مختلف پوست وجود دارد، تنها دو تن اصلی است : گرم و سرد. پوست گرم دارای رنگ زرد یا نارنجی است، در حالی که پوست سرد آبی یا صورتی است. یکی از راه های تشخیص روش زیر است :
تست رگ: به رگ بر روی مچ دست یا کف دست خود نگاه کنید. افراد مبتلا به ضایعات گرم دارای رگه های سبز هستند، در حالی که افرادی که دارای تم سرد هستند دارای رگه های آبی یا بنفش هستند.

آیا یک رنگ گرم یا سرد است ؟

یک قاعده کلی این است که رنگ های گرم دارای تم رنگ زرد هستند، در حالی که رنگ های سرد تم رنگ آبی دارند. لیست کلی رنگ های گرم و سرد:
گرم : قرمز، نارنجی، زرد
سرد : سبز ، آبی، بنفش

مطالب مشابه :
روانشناسی رنگ قرمز در لباس ها

تم پوست.

یک قاعده خوب این است که رنگ هایی که سبب روشنایی با پوست شما می شوند، بیشتر دلپذیر هستند. اگر پوست شما تیره باشد، نارنجی و تم رنگش تقریبا همیشه عالی عمل می کنند.و اگر پوست شما به نسبت روشن است از بنفش ، صورتی و آبی استفاده کنید.

تم پوست.

تاثیر رنگ چشم.

اگر می خواهید چشمانتان به نظر برسند و جلب توجه کنند، در انتخاب رنگ لباس از آنها استفاده کنید . شما می خواهید رنگی را انتخاب کنید که با چشمان شما نزدیک باشد . به طور مثال قرمز تیره ، چشم های قهوه ای را نشان می دهد و به عنوان یک مکمل خیره کننده عمل می کند.

تطابق تم رنگ با صورتتان.

این کار را با نور آبی روشن و آینه دستی انجام دهید. سعی کنید تصمیم بگیرید که کدام رنگ به شما بیشتر می آید. رنگ مناسب برای شما ، چشم شما را روشن تر می کند و پوست شما را زیباتر به نظر می رساند.

بخش ۲ : هماهنگ کردن کمد لباس شما

در این قسمت به سراغ کمد خود روید و اصول زیر را رعایت کنید.

مطالب مشابه :
ترفند لاغری با انتخاب لباس مناسب

لباس هایی را انتخاب کنید که رنگشان با تن پوست شما منطبق باشد.

برخی از تم های مورد علاقه خود را از گروه های رنگی انتخاب کنید و سپس رنگ های اصلی خود را ایجاد کنید. از لحاظ تئوری، شما می توانید رنگ های زیادی پیدا کنید که به تن پوستتان می آید با این حال، تعداد رنگی واقعی است که توسط بودجه ، فضای کمد، و صبر شما انتخاب شود. یک لباس خوب معمولا شامل یک رنگ خنثی و یک رنگ اصلی با مقدار کمی رنگ تند است. سعی کنید تم رنگتان را بر همین اساس انتخاب کنید.

چند رنگ را برای تکمیل رنگ های مخالف انتخاب کنید.

اگر میخواهید به یک لباس روح ببخشید، از یک رنگ تضاد استفاده کنید. . به طور مثال، یک کمربند آبی در یک لباس با تم رنگ طوسی و فیلی می تواند یک انتخاب غیر معمول، اما شیک باشد.

به طلا و جواهر توجه کنید.

حتی اگر آنها بخش کوچکی از لباس شما را تشکیل می دهند، درخشش فلز چشم را جذب می کند. اگر شما در حال حاضر از چند رنگ مختلف استفاده می کنید. نقره و پلاتین فلزات خنثی ای هستند، در حالی که طلا و برنز گرم هستند.

به طلا و جواهر توجه کنید.

به خاطر داشته باشید که میخواهید با رنگهایتان ارتباط برقرار کنید.

تن رنگ های غیر اشباع گرم باعث می شود که شما دوستانه و قابل دسترس باشید. قرمز های روشن باعث جلب توجه هستند. رنگ های تیره و تک رنگ می توانند شما را دور از دسترس نشان بدهند. اگر می خواهید کمتر مورد متوجه واقع شوید،لباس هایی با رنگ های خاموش یا کم رنگ داشته باشید. رنگ های روشن، پررنگ، به ویژه بنفش ممکن است شما را پر انرژی و شاد نشان دهند.


پردیس صلواتی
من پردیس صلواتی دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع در دانشگاه تهران هستم. تخصص‌ها و سوابق کاری من در زمینه‌های "تولید محتوا، ترجمه ، عکاسی، طراحی گرافیک، سئو سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی و تبیلغات آنلاین" است. من همیشه تلاش می‌کنم تا به مسائل جهان اطرافم خلاقانه نگاه کنم و به دنبال کسب تجربه های جدید و ماجراجویانه هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *